پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

شرکت در انتخابات بهترین راه مطالبه گری است
کد خبر: ۳۴۰۳۰۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱ ساعت: ۱۱:۳۶ ↗ لینک کوتاه

کارشناس فرهنگی و مذهبی:

شرکت در انتخابات بهترین راه مطالبه گری است

کارشناس فرهنگی و مذهبی گفت: بهترین راه اعتراض، بیان گلایه و مطالبه گری، فرستادن نماینده‌ای از جنس خود مردم به مجلس است تا مطالبه گر بوده و از حقوق مردم دفاع کند.

حجت الاسلام خضری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ درباره ضرورت حضور در انتخابات مجلس اظهار کرد: حضور و نقش مردم در انتخابات به سوزن بان قطاری قابل تشبیه است که که خطای او در تغییر جهت ریل‌ها قطار را از مسیر اصلی دور می‌کند.

وی ادامه داد: لازم است مردم حضور حداکثری داشته و آگاهانه مسیر درست را انتخاب کنند و در این راستا باید توجه داشت که نتیجه کوتاهی در حضور و نوع انتخاب صرفا متوجه خود فرد نشده و همه مردم و حتی آیندگان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

این کارشناس فرهنگی و مذهبی ابراز کرد: اقتصاد که اکنون دغدغه اصلی مردم است، فرهنگ، مسائل مختلف و آسیب‌های اجتماعی همگی سوار بر قطاری هستند که ما باید برای آن تعیین مسیر کنیم و نوع تعیین نه تنها در چهار سال دوره نمایندگی بلکه بر 10 یا 20 سال آینده نیز تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: ما باید هزینه‌های زیادی را برای بازگشت از مسیر اشتباهی که برآمده از عدم حضور و کوتاهی در انتخاب است، پرداخت کنیم، بنابراین هر فردی که ایران را دوست داشته و دارای عرق ملی است در انتخابات شرکت می‌کند.

خضری حضور در انتخابات را بهترین راه بیان اعتراضات دانست و گفت: بهترین راه اعتراض، بیان گلایه و مطالبه گری، فرستادن نماینده‌ای از جنس خود مردم به مجلس است تا مطالبه گر بوده و از حقوق مردم دفاع کند، درواقع با قهر کردن میدان را به افرادی واگذار می‌کنیم که سعی دارند با تبلیغات و مسیر غیرقانونی به مرکز مهم تصمیم گیری کشور راه پیدا کنند.

وی تاکید کرد: اگر نگران آینده فرزندانمان هستیم باید در صحنه انتخابات حضور فعال و آگاهانه داشته باشیم؛ زیرا این نمایندگان هستند که در مجلس، برای آینده ما و فرزندانمان تصمیم می‌گیرند.

انتهای پیام/۶۰۰۶

دیدگاه ها