پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مردم با حضور حداکثری در انتخابات اقتدار کشور را به رخ جهانیان می‌کشند
کد خبر: ۳۴۰۲۸۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ساعت: ۱۲:۳۸ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

مردم با حضور حداکثری در انتخابات اقتدار کشور را به رخ جهانیان می‌کشند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در انتخابات دوم اسفند ماه با حضور حداکثری و مشارکت مردم باری دیگر اقتدار انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان می‌کشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ سردار محمد شاهرخی امروز(چهارشنبه) در جمع شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قزوین اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی یکی از جمع‌هایی است که برای حضور بین آن‌ها برنامه ریزی می‌کنم، قرارگاه مجموعه‌ای با نشاط، پرانگیزه، امیدآفرین، پرخیر و برکت و منشا اثر است که خدمات فراوانی را در مناطق محروم در پنج کارگروه به مردم انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه عمق‌بخشی، تعمیق ارزش‌های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ابراز کرد: احیای ارزش‌های دینی، اقامه نماز و زنده نگه داشتن مساجد از جمله کارهای خیلی مهم ائمه جماعت روستا است؛ مساجد سنگر اصلی انقلاب اسلامی هستند و نباید خالی از جوانان و نوجوانان باشد و شیطان با ابزار پرجاذبه و وسوسه کننده، هیجانی و تحریکی با ذهن مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و به دنبال دور کردن مردم از مساجد و ارزش‌های دینی است.

وی افزود: وظیفه ائمه جماعات روستا در خنثی سازی خدعه‌های شیطان سنگین‌تر می‌شود و باید تلاش مضاعف داشته باشند و در خصوص مسئله‌گویی، ترغیب مردم به انتخاب مرجع تقلید و آشنایی مردم با قرآن و نهج البلاغه و سایر موارد برنامه ریزی کنند.

30 درصد جمعیت قزوین، روستانشین هستند

این مقام مسئول عنوان کرد: حضور نیروهای قرارگاه در موارد مختلف بویژه استقرار ائمه جماعات در روستاهایی با خانواده کم در دورافتاده‌ترین نقاط یکی از اقدامات موثر قرارگاه است.

وی در ادامه بیان کرد: از ویژگی‌های دیگر قرارگاه پیشرفت و آبادانی، انجام اقدامات متناسب با بوم روستا و منطقه، اقتضایی عمل کردن، خلاقیت و ابتکار در کار داشتن است.

شاهرخی اذعان کرد: خودکفایی روستاها در بعُد اقتصادی باید رونق بگیرد و خانوارهای ساکن روستا دستشان در جیب خودشان باشد و وابستگی به شهر به حداقل برسد، روستا باید تولید کننده بوده و محتاج شهر نباشد و تحقق این امر به اقتصاد کمک بزرگی می‌کند.

وی افزود: 30 درصد جمعیت قزوین روستانشین هستند و با تولیدکننده بودن تمام آن‌ها برکت و فراوانی بسیاری به وجود می‌آید.

این مقام مسئول گفت: یکی از آرزوهای ما تحقق تولید کننده بودن مردم روستا و رسیدن به خودکفایی است که در زمینه‌های تولید نان، روغن، تخم مرغ، گوشت، مرغ و سایر موارد به خودکفایی رسیده‌اند که البته بخشی از این اقدامات توسط قرارگاه در روستاها انجام شده و باید تلاش بیشتری کنیم تا این امر در همه روستاها فراگیر شود.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات موثر قرارگاه پیشرفت و آبادانی تغییر سبک زندگی مردم است و این کار عظیمی به شمار می‌آید و خواستار رونق بیشتر این بخش در سال 99 هستیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پایان بیان کرد: در انتخابات دوم اسفند ماه با حضور حداکثری و مشارکت مردم باری دیگر اقتدار انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان می‌کشیم.

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها