پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

انتخابات حق بزرگی برای هر ایرانی است/ مردم را برای حضور حداکثری دعوت می‌کنیم
کد خبر: ۳۴۰۲۷۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ساعت: ۹:۱۵ ↗ لینک کوتاه

رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین:

انتخابات حق بزرگی برای هر ایرانی است/ مردم را برای حضور حداکثری دعوت می‌کنیم

رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین گفت: انتخابات، یک حق برای همه مردم است و هرکسی می‌تواند از این حق خود استفاده کند؛ لذا استفاده کردن از این حق بهتر از استفاده نکردن از این حق است.

حجت الاسلام سید ناصر قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین، با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات اظهار کرد: تاریخچه انتخابات به حدود ۱۲۰ سال قبل و زمان مشروطه برمی‌گردد که هدفشان این بود تا مجلس و دولت به اراده ملت تشکیل شود.

وی افزود: انتخابات حاصل رشادت‌های بسیاری در این مسیر است تا سرنوشت کشور به دست خود مردم تعیین شود و هدف از انقلاب اسلامی هم همین بود.

رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین ابراز کرد: باید سعی کنیم که این انتخابات مجلس به سرنوشت انتخابات در دوران شاه گرفتار نشود و به گونه ای نباشد که مردم تصور کنند که حضور و انتخاب آنها فایده‌ای ندارد.

راه نجات کشور فروپاشی و دشمنی با نظام نیست

قوامی عنوان کرد: انتخابات یک حق برای همه مردم است و هرکسی می‌تواند از این حق خود استفاده کند؛ لذا استفاده کردن از این حق بهتر از استفاده نکردن از این حق است.

وی تصریح کرد: راه نجات کشور فروپاشی و دشمنی با نظام نیست و کسانی هم که چهل سال است برای فروپاشی نظام تلاش می‌کنند، به هیچ جا نرسیدند و ما به مخالفین نظام می‌گوییم که در این سال‌ها به کجا رسیدید؟

رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین عنوان کرد: باید مردم را برای مشارکت در انتخابات که یک صحنه سرنوشت ساز است، دعوت کنیم و مردم هم بدانند که شرکت نکردن در انتخابات مشکلی را حل نمی‌کند.

انتهای پیام/ 2002

دیدگاه ها