پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مشکلات قانون رفع موانع تولید باید مرتفع شود/ با جریان زر و زور مبارزه خواهیم کرد
کد خبر: ۳۴۰۲۶۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ساعت: ۷:۴۷ ↗ لینک کوتاه

کاندیدای مجلس:

مشکلات قانون رفع موانع تولید باید مرتفع شود/ با جریان زر و زور مبارزه خواهیم کرد

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: برخی نمی‌خواهند که نیروهای انقلابی رای بیاورند چراکه می‌دانند با خان‌سالاری و جریان زر و زور مبارزه خواهیم کرد؛ همه همت ما بعد از تشکیل مجلس انقلابی خدمت به مردم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ فاطمه محمدبیگی در همایش بزرگ شورای وحدت قزوین که شب گذشته در سالن ورزشی شهید بابایی برگزار شد، اظهار کرد: امروز مردم ما با دردهای زیادی مواجه هستند و همه باید دست به دست هم دهیم تا مجلسی کارآمد را رقم بزنیم.

وی افزود: مجلسی که امروز روی کار آمده از نماینده عدالت خواهی برخوردار نیست؛ شایسته ادامه زندگی را ندارد و باید با مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح تغییر به نفع مردم را رقم بزنیم.

این نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس ابرار کرد: برخی نمی‌خواهند که نیروهای انقلابی رای بیاورند چراکه می‌دانند با خان‌سالاری و جریان زر و زور مبارزه خواهیم کرد؛ همه همت ما بعد از تشکیل مجلس انقلابی خدمت به مردم خواهد بود.

محمدبیگی ادامه داد: ما در مجلس قانون تسهیل ازدواج را پیگیری خواهیم کرد که سال‌هاست خاک می‌خورد؛ چراکه امروز درد اصلی ما درد جوان‌هاست و درد زنان سرپرست خانواری است که مجبورند در شرایط سخت کار و زندگی کنند.

وی تاکید کرد: ما با حضور خود آن روی سکه را در مجلس نشان خواهیم داد و با مدیریت جهادی تلاش خواهیم کرد تا مشکلات را حل کنیم؛ کفش آهنین پوشیدیم تا مشکل اقتصاد و کارآفرینی را حل کنیم.

این نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس یادآور شد: قانون رفع موانع تولید مدت‌هاست که درست اجرا نمی‌شود و مدیریتی که اکنون وجود دارد در شان مردم نیست؛ دردهای زیادی داریم که با رای‌های مردم درمان می‌شود.
انتهای پیام/۲۰۰۲

دیدگاه ها