۰۵/ذو الحجة/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۴/۱۳ دوشنبه

صبح قزوین مدیرکل آموزش و پرورش البرز درباره نامزدی در انتخابات مجلس توضیح دهد
کد خبر: ۳۴۰۲۵۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ساعت: ۱۵:۲۴ ↗ لینک کوتاه

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان البرز:

مدیرکل آموزش و پرورش البرز درباره نامزدی در انتخابات مجلس توضیح دهد

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی استان البرز طی نامه‌ای خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز خواستار ارائه توضیحات درباره نامزدی انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه قزوین شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز درباره نامزدی در انتخابات مجلس توضیح دهد

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی استان البرز طی نامه‌ای خطاب به سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز خواستار ارائه توضیحات درباره نامزدی انتخابات مجلس وی از حوزه انتخابیه قزوین شدند.

در این نامه آمده است:

جناب آقای سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز همانطور که مستحضرید نهاد آموزش و پرورش دارای یک جایگاه راهبردی و تاثیرگذار است که این امر نیازمند برنامه ریزی مدون، ثبات مدیریتی و فعالیت مستمر است.

ضرورت توجه به این نهاد برای رفع و بهبود ناهنجاری‌ها در استانی که با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند مضاعف می‌شود.

آن طور که از قرائن پیداست جنابعالی برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قزوین نامزد شده‌اید، انتخاباتی که مستلزم حضور مداوم در این عرصه، تلاش بی‌وقفه و توجهی ویژه است.

ما خود بر این امر واقف هستیم که حضور همزمان در سمت مدیرکلی آموزش و پرورش و همچنین عرصه انتخاباتی در حوزه دیگر به لحاظ قانونی منعی ندارد اما در مقام اخلاق، امکان و انصاف حضورِ موثر و صددرصدی شما در هر دو حوزه امری بعید به نظر می‌رسد.

جناب آقای قاسمی نامزدی در انتخابات مجلس قطعا مستلزم داشتن برنامه و اهداف مشخص از پیش تعیین شده می‌باشد و این برنامه ریزی وقت گیر و زمان‌ بر است.

حال اگر جنابعالی با برنامه در این عرصه حضور یافته‌اید پس حکما از وقت و توجه خود که می‌توانست صرف آموزش و پرورش شود دریغ کرده‌اید.

مع الاسف شاهد این هستیم که جایگاه والا و تاثیرگذار نهادی همچون آموزش و پرورش نه تنها در میان دیگر مدیران و مسئولان بلکه در بین مدیرانی از جنس آموزش و پرورش نیز مهجور مانده است.

ما به عنوان عضو کوچکی از جامعه فرهنگیان امیدمان این است که روزی شاهد توجه درخور و شایسته نه در حرف و شعار بلکه در عمل و رفتار به این نهاد باشیم.

در پایان، مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی استان البرز آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن فرصت پاسخگویی و شفاف سازی برای جنابعالی اعلام می‌دارد.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان