۰۵/ذو الحجة/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۴/۱۳ دوشنبه

صبح قزوین حضور گسترده مردم در انتخابات آخرین تیر دشمنان داخلی و خارجی را خنثی می‌کند
کد خبر: ۳۴۰۲۵۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ساعت: ۱۴:۴۷ ↗ لینک کوتاه

رئیس حزب جوانان ندای ایرانیان در قزوین:

حضور گسترده مردم در انتخابات آخرین تیر دشمنان داخلی و خارجی را خنثی می‌کند

رئیس حزب ندای ایرانیان قزوین گفت: این انتخابات می‌تواند فضای بین‌المللی را به نفع جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تغییر دهد و حضور گسترده مردم آخرین تیر دشمنان اسلام و ایران را خنثی خواهد کرد.

حضور گسترده مردم در انتخابات آخرین تیر دشمنان داخلی و خارجی را خنثی می‌کند
مهران قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس اظهار کرد: واقعا انتخابات پیش رو در حساس‌ترین شرایط کشور ما و در یک بزنگاه و گردنه تاریخی برگزار می‌شود، چراکه تمام تمرکز مخالفان ملی و اسلامی این کشور بر روی این انتخابات است.

وی افزود: بسیاری از دشمنان و مخالفان نه تنها موجودیت جمهوری اسلامی بلکه موجودیت ایران را هدف گرفتند، بر این اساس چه کسانی که عرق ملی و میهنی دارند و چه کسانی که عِرق مذهبی دارند باید این انتخابات را جدی بگیرند و حضور گسترده داشته باشند.

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش قزوین تصریح کرد: این انتخابات می‌تواند فضای بین‌المللی را به نفع جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تغییر دهد و حضور گسترده مردم آخرین تیر دشمنان اسلام و ایران را خنثی خواهد کرد.

مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمنان را مایوس و دوستان را امیدوار می‌کند

رئیس حزب جوانان ندای ایرانیان در قزوین عنوان کرد: قطعا این حضور می‌تواند بسیاری از مسائل ما را در آینده‌ای نزدیک تلطیف و مشکلات را کمتر کند و قدرت بیشتری را به مسئولین برای تصمیم گیری‌های بزرگتر دهد و از طرفی مسئولین هم باید قدر این ملت را بدانند و برای آن‌ها کار کنند چراکه امروز مشکلات بیشتر از گذشته است.

قاسمی ادامه داد: امیدواریم این انتخابات بابی برای فتح پیروزی‌های بزرگتر برای ملت ایران باشد و حل معضلات و مشکلات جامعه را به دنبال داشته باشد.

وی تاکید کرد: تمام انرژی و انگیزه دشمنان در دنیا این است که بگویند جمهوری اسلامی ایران دیگر پایگاه و ارزش ندارد و مورد قبول مردم نیست، لذا حضور حداکثری در انتخابات، دشمنان را مایوس و دوستان را امیدوار می‌کند.

این مقام مسئول در پایان گفت: همه تصمیم گیران کشور باید بعد از این انتخابات و حضور پرشور، جهت‌گیری‌های خود را هم تغییر دهند و به این مردم که در میدان بودند کمک کنند که مشکلاتشان حل شود.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان