پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

كشف میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در تاکستان
کد خبر: ۳۴۰۲۰۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ساعت: ۱۵:۵۲ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد

كشف میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در تاکستان

فرمانده انتظامی استان قزوین از كشف بیش از ۶۰ هزار سيگار خارجی قاچاق و یک هزار و ۷۰۰ پاکت "توتون" به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان تاکستان خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با پدیده قاچاق و دریافت خبری مبنی بر اينکه عده‌ای از قاچاقچيان سودجو اقدام به خريد يک محموله سيگار خارجی از مرزهای غربی و انتقال آن به استان‌های مرکزی كشور را دارند، در دستور کار كارآگاهان اداره مبازره با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهی شهرستان تاکستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مسير تردد و نوع خودرو حامل کالای قاچاق شناسایی و تيم عملياتی اداره مبارزه با قاچاق تاکستان در محور قزوین زنجان در سه راهی "اک" خودروی "پژو 405" حامل بار قاچاق را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه قاچاقچیان بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شدند ابراز کرد: با توجه به سرعت زیاد خودرو ، ماموران با تعقیب و گریز و عملیات پلیسی خودور را متوقف کردند.

وی افزود: پس از توقیف خودرو و بازرسی از آن تعداد 67 هزار و 600 نخ سيگار خارجی قاچاق و تعداد یک هزار و 700 پاکت توتون خارجی کشف و 2 نفر در این خصوص دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به ارزش یک میلیارد ریال کالای مکشوفه برابر اعلام نظر کارشناسان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

انتهای پیام/6006

 

دیدگاه ها