پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

تمام محورهای مواصلاتی استان باز است/ مه‌گرفتگی در اتوبان قزوین_رشت
کد خبر: ۳۳۹۷۴۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳ ساعت: ۱۱:۱۸ ↗ لینک کوتاه

رئیس پلیس راه استان درمصاحبه با صبح قزوین:

تمام محورهای مواصلاتی استان باز است/ مه‌گرفتگی در اتوبان قزوین_رشت

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت : در اتوبان قزوین_رشت مه گرفتگی وجود دارد که توصیه‌ی ما پرهیز از مسافرت‌های غیرضروری و یا استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات مورد نیاز است.

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح‌قزوین؛ درباره‌ی وضعیت جاده‌ها، محورهای مواصلاتی قزوین اظهار کرد: کلیه‌ی محورهای مواصلاتی و اتوبان‌های مرتبط با استان قزوین باز است.

وی افزود: هم اکنون بارش برف کاهش یافته و برخی مناطق قطع شده‌ اما سطح جاده همچنان لغزندگی جاده‌هاست که عملیات نمک پاشی و برف‌روبی انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین اذعان کرد: در اتوبان قزوین_رشت مه گرفتگی وجود دارد که توصیه‌ی ما پرهیز از مسافرت‌های غیرضروری و یا استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات مورد نیاز است.

وی گفت: خوشبختانه با شروع بارندگی از دیروز تا به حال شاهد هیچ گونه تصادفات جاده‌ای نبودیم و حدود 60 تیم امداد و نجات در سطح استان مستقر شده اند.

این مقام مسئول ابراز کرد: توصیه‌ی ما برای رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری، استفاده از لاستیک یخ‌شکن، به همراه داشتن تجهیزات لازم، استفاده از زنجیرچرخ و بررسی ایمنی و فنی خودرو است.

وی در پایان عنوان کرد: همچنین از از رانندگان تقاضا می‌شود باتوجه به لغزنده بودن جاده‌ها با سرعت کمتری رانندگی کرده و حدفاصله‌ی خود را رعایت کنند.
انتهای پیام/۳۰۰۳

دیدگاه ها