پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

اولین محموله کمک‌رسانی قزوین به سیستان و بلوچستان ارسال شد
کد خبر: ۳۳۹۶۸۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ساعت: ۱۳:۶۰ ↗ لینک کوتاه

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان:

اولین محموله کمک‌رسانی قزوین به سیستان و بلوچستان ارسال شد

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: روز گذشته اولین محموله کمک رسانی شامل اقلام احصاء شده و وسایل گرمایشی مورد نیاز در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

سرهنگ مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به مردم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سازمان بسیج سازندگی استان براساس ماموریتی که دارد کالا و اقلام ضروری و کمک‌های نقدی مردم را از سطح پایگاه‌ها و مساجد استان جمع‌آوری کرده و برای مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال می‌کند.

وی افزود: روز گذشته اولین محموله کمک رسانی شامل اقلام احصاء شده و وسایل گرمایشی مورد نیاز در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد که امشب به دست این عزیزان خواهد رسید.  

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین بیان کرد: کمک‌های ارسالی شامل دو هزار پتو، موکت و پلاستیک به تعداد بالا، فرش 50 تخته، 500 دستگاه بخاری نفتی و 500 دستگاه بخاری برقی به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان و برودت هوا، همچنان جمع آوری اقلام ضروری و گرمایشی برای کمک به هموطنان سیل زده ادامه دارد.

صادق پور تصریح کرد: اقلامی همچون آب معدنی، پتو، چادر، لباس گرم و وسایل گرمایشی از جمله موارد مورد نیاز مردم مناطق سیل‌زده است.

وی در ادامه گفت: تاکنون درخواستی مبنی بر اعزام گروه جهادی به مناطق سیل زده صورت نگرفته اما به محض اعلام نیاز گروه‌های جهادی اعزام می‌شوند.

این مقام مسئول بیان کرد: با هماهنگی انجام شده کد دستوری#880*جهت پرداخت کمک‌های نقدی افراد خیر از طریق تلفن همراه معرفی شده است.

وی در پایان گفت: همچنین افراد خیر و نیکوکار استان جهت مشارکت در کمک رسانی به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 5151818086011 و شماره کارت 5892101214485209 و یا به شماره شبا IR030150000005151818086011  بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج واریز کنند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها