پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۳۶۰۰ شغل در بخش کشاورزی استان قزوین ایجاد شد
کد خبر: ۳۳۹۶۶۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ساعت: ۱۱:۲۹ ↗ لینک کوتاه

۳۶۰۰ شغل در بخش کشاورزی استان قزوین ایجاد شد

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و ۶۶۰ شغل در بخش‌های مختلف کشاورزی استان قزوین ایجاد شده که بیشترین آن مربوط به فعالیت‌های دامپروری بوده است.

حمید رضا تبسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: برخلاف سال‌های گذشته که دستگاه‌های اجرایی خود اقدام به ثبت آمار اشتغال خود در سامانه‌ای ویژه می‌کردند امسال این آمار پس از ثبت مشخصات افراد شاغل در تامین اجتماعی، ثبت می‌شود و در صحت آمار و اطلاعات مربوط به آن هیچ شک و شبهه‌ای وجود ندارد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و ۶۶۰ شغل در بخش‌های مختلف کشاورزی استان قزوین ایجاد شده که بیشترین آن مربوط به فعالیت‌های دامپروری بوده است.

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اینکه شغل‌های یاد شده در بخش دامپروری و طیور، کشت گلخانه‌ای، صنایع تبدیلی، باغبانی، پرورش زنبورعسل ایجاد شده‌اند، عنوان کرد: تعهد اشتغال این دستگاه برای سال جاری ایجاد سه هزار و ۸۴۸ شغل بوده که با تحقق سه هزار و ۶۶۰ شغل معادل ۹۵ درصد این تعهد تاکنون محقق شده است.

وی افزود: تا پایان سال جاری تعهد اشتغال سازمان جهاد کشاورزی به طور کامل محقق خواهد شد.

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین یادآور شد: بیشترین میزان اشتغال ایجاد شده با ۹۸۲ نفر به شهرستان تاکستان اختصاص داشته است.

وی با بیان اینکه تعهد اشتغال این شهرستان ۹۶۲ نفر بوده است، گفت: تعهد اشتغال در شهرستان بوئین زهرا نیز ۹۶۲ نفر بود که از این میان تاکنون اشتغالزایی برای ۹۴۲ نفر محقق شده است.

تبسمی اضافه کرد: آمار اشتغال ایجاد شده در شهرستان قزوین نیز که تعهد آن ۹۶۲ نفر بوده نیز ۸۳۵ نفر بوده و آمار اشتغال ایجاد شده برای شهرستان آبیک که تعهد آن ۴۶۰ نفر بوده نیز ۳۹۹ نفر محقق شده است.

وی در پایان بیان کرد: امسال در شهرستان‌های البرز و آوج که به ترتیب تعهد اشتغال آنها ۳۱۰ و ۱۰۳ نفر بوده نیز شاهد اشتغالزایی برای ۳۱۱ و ۱۸۷ نفر بوده ایم.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها