پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

دعوت از ۴۳ بانوی ورزشکار قزوینی برای حضور در اردوهای تیم ملی
کد خبر: ۳۳۹۶۶۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ساعت: ۱۰:۳۵ ↗ لینک کوتاه

دعوت از ۴۳ بانوی ورزشکار قزوینی برای حضور در اردوهای تیم ملی

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: ۴۳ بانوی ورزشکار قزوینی از ابتدای سال جاری تاکنون در رشته‌های مختلف به اردوهای تیم ملی دعوت‌ شده‌اند.

به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین؛ ندا پاکدامن اظهار کرد: بانوان قزوینی در رشته‌های بدمینتون، تنیس روی میز، تیراندازی، دوومیدانی، فوتبال، قایقرانی، ورزش‌های رزمی، کاراته، ووشو، تکواندو، کنگ‌فو، هندبال، بسکتبال، تنیس، اسکیت و بیلیارد به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی افزود: رشته‌های کاراته، تکواندو و تنیس روی میز بیشترین تعداد این دعوت‌شدگان را به خود اختصاص داده‌اند.

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان قزوین تصریح کرد: در این مدت از رشته‌های تیراندازی، هنرهای رزمی، هندبال، تنیس، بسکتبال، اسکیت و بیلیارد ۲ بانوی قزوینی، رشته‌های بدمینتون، قایقرانی، فوتبال و گنگ‌فو سه بانوی قزوینی، رشته‌های تنیس روی میز و تکواندو چهار نفر و رشته کاراته هفت نفر به اردوی تیم ملی راه یافته‌اند.

پاکدامن بیان کرد: رشته‌های دومیدانی و ووشو با یک ورزشکار دعوت‌ شده کمترین تعداد دعوت بانوان ورزشکار قزوینی را به خود اختصاص داده‌اند.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های ورزش بانوان در استان گفت: این تعداد اعزام در رشته‌های مختلف نشان دهنده ظرفیت و توانمندی ورزشکاران بانوی قزوین است که در صورت تداوم حمایت و توجه مسئولان قطعا زمینه رشد و شکوفایی بیشتر آنها فراهم خواهد شد.

منبع: اداره ورزش و جوانان استان قزوین

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها