پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

پیمانی استراتژیک با حضور غربی‌ها در منطقه علیه ایران شکل گرفته است
کد خبر: ۳۳۹۶۰۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ساعت: ۱۱:۲۷ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

پیمانی استراتژیک با حضور غربی‌ها در منطقه علیه ایران شکل گرفته است

استاندار قزوین گفت: اگر تا دیروز روابط بین‌المللی در توطئه علیه ما عیان نبود امروز پیمانی استراتژیک با کشورهای منطقه علیه ما شکل گرفته و قرارگاه‌های متعددی در همسایگی و اطراف کشور ما برای ایجاد جنگ روانی ایجاد شده است؛ از این رو داشتن انسجام و وحدت ملی برای غلبه به این شرایط ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ هدایت‌الله جمالی‌پور در مراسم یادبود سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای حادثه دلخراش سانحه هوایی که ظهر امروز(پنج‌شنبه) در سالن شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: جمع کثیری از مردم در استان پرمحبت و مهمان‌نواز سیستان و بلوچستان دچار سیل شده و امیدواریم باتوجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر این امر بتوانیم با حمایت و همدردی در راستای کاهش آلام آن‌ها قدم برداریم و با جلساتی که تشکیل شده در این مسئله همراهی و کمک داشته باشیم.

استاندار قزوین ابراز کرد: امروز جمهوری اسلامی در معرض تهاجم جدی دشمنان قرار دارد و این تهاجم‌ها در کنار مرزهای ما واقع شده است.

وی افزود: اگر تا دیروز روابط بین‌المللی در توطئه علیه ما عیان نبود امروز پیمانی استراتژیک با کشورهای منطقه علیه ما شکل گرفته و قرارگاه‌های متعددی در همسایگی و اطراف کشور ما برای ایجاد جنگ روانی ایجاد شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: دشمن با برهم زدن اعتماد در سرمایه اجتماعی قصد رسیدن به اهداف خود را دارد، اما ملت عزیز ایران برای این انقلاب خون داده‌ و افرادی همچون سردار سلیمانی که انسانی کامل بود را فدا کرده‌اند، در واقع شهدا افرادی هستند که به درجه کامل رسیده‌‌اند و مردم با این روند و در این شرایط قدر خون شهدا را می‌دانند.

انسجام و وحدت ملی می‌تواند توطئه‌های دشمن را خنثی کند

وی ادامه داد: انتقادها برای اصلاح امور است و مردم و جمهوری اسلامی از آرمان اصلی خود بازنگشته و ما باید بدانیم وظیفه سنگینی داریم، چرا که دشمن با تمام قوا بسیج شده و در منطقه صف آرایی و فعالیت می‌کند.

جمالی‌پور با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی گفت: انسجام و وحدت ملی می‌تواند توطئه‌های دشمن را خنثی کند و لازم است بدانیم با دعوا و چنگ زدن به صورت هم و دوری از انسجام، به دشمنی که سعی دارد با توجه به درون و سرمایه اجتماعی به هدفش برسد کمک می‌کنیم.

وی افزود: ما در شرایط سختی قرار داریم و از ما به‌عنوان عناصر ایرانی و اسلامی برنمی‌آید که به هر شکل فعالیت و رفتاری داشته باشیم که دشمن از آن استفاده کند.

استاندار قزوین در پایان تصریح کرد: حساسیت امروز بسیار مهم است و لازم است همه با درک درست از شرایط از ظرفیت‌ها استفاده کرده و از اختلاف‌ها دوری کنیم و بتوانیم با تکیه بر وحدت و محوریت رهبری بر این شرایط غلبه کرده و از آرمان‌ها و خون شهدا دفاع کنیم.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها