پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

عدالت در اجرای قانون، سرمایه‌ای برای مسئولان حوزه آب است
کد خبر: ۳۳۹۰۳۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ساعت: ۱۴:۱ ↗ لینک کوتاه

امام جمعه قزوین:

عدالت در اجرای قانون، سرمایه‌ای برای مسئولان حوزه آب است

امام جمعه قزوین در دیدار مدیرعامل آب منطقه‌ای استان گفت: عدالت در اجرای قانون، سرمایه‌ای برای مسئولان حوزه آب است و برای تحقق این هدف مسئولان باید قانون را به صورت یکسان برای همه اجرایی کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(شنبه)در دیدار مدیرعامل آب منطقه‌ای استان قزوین اظهار کرد: سفره‌های آب زیرزمینی حق الناس نسل فعلی و نسل بعدی است و همه آحاد جامعه نسبت به حفظ آن مسئول هستند و همه باید در راستای آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی در این عرصه حیاتی جدیت بیشتری داشته باشیم.

وی عدالت در اجرای قانون را سرمایه مسئولان حوزه آب دانست و بیان کرد: اگر جامعه عدالت در اجرای قانون در این حوزه را لمس کند، با اهداف تعیین شده در این عرصه همراهی بیشتری خواهد داشت و برای تحقق این هدف مسئولان نباید سفارش‌پذیر باشند بلکه باید قانون را به صورت یکسان برای همه اجرایی کنند.

امام جمعه قزوین عدالت، رعایت اصول شرعی و حق‌الناس را سرمایه کاری مسولان آب دانست و تأکید کرد: با فرهنگ‌سازی می‌توانیم جامعه را نسبت به رعایت اصول شرعی و حق‌الناس در حوزه آبی آشنا کنیم چرا که این موضوع در حفظ این سرمایه عظیم کمک خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین استفاده از فرصت‌های علمی در حوزه آب منطقه‌ای را راهگشا دانست و عنوان کرد: دشت قزوین دارای فرصت‌ها و ظرفیت‌های بی بدیلی است که برای استفاده حداکثری از آن لازم است تا از فرصت‌های علمی و دانشگاهی استفاده بیشتری شود.

وی سلامت جامعه را مستلزم سلامت آب، خاک و هوا دانست و گفت: همه مسئولانی که در این سه عرصه مهم فعالیت دارند می‌باید با یکدیگر همکاری تنگاتنگی داشته باشند تا با حفظ سلامت این نعمت‌های الهی، سلامت جامعه نیز تضمین شود.

گفتنی است؛ یدالله ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها