پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

هیچ‌ طرحی برای افزایش قیمت کالا وجود ندارد/گشت‌های بازرسی به افزایش غیرقانونی اجناس رسیدگی می‌کنند
کد خبر: ۳۳۸۶۱۲ نویسنده: علی‌اکبر کبیری تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۳۰ ساعت: ۱۱:۱۳ ↗ لینک کوتاه

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین

هیچ‌ طرحی برای افزایش قیمت کالا وجود ندارد/گشت‌های بازرسی به افزایش غیرقانونی اجناس رسیدگی می‌کنند

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین گفت: برخی از فروشندگان مدعی افزایش نرخ اجناس کلی‌فروشان و تولیدکنندگان شده‌اند که با ارائه‌ی مستندات و فاکتورها، گشت‌های بازرسی به سرعت به امور افزایش غیرقانونی اجناس رسیدگی می‌کنند.

علی‌اکبر کبیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح‌قزوین با اشاره به عدم تاثیر افزایش قیمت بنزین در سایر کالاها اظهار کرد: طبق مصوبات تنظیم بازار کشور هرگونه افزایش قیمت اجناس و کالاها در همه انجمن‌های تولیدکننده یا فروشنده و در تمامی بخش‌ها اعم از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز خرید، لوازم یدکی و لوازم خانگی ممنوع است.

وی افزود: هیچ‌گونه طرحی برای افزایش قیمت کالا وجود ندارد و هیچ پذیرشی در خصوص مدعیان افزایش قیمت اجناس قابل قبول نیست.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین درباره‌ ادعای برخی فروشندگان درخصوص افزایش نرخ اجناس تولیدی اذعان کرد: برخی از فروشندگان مدعی افزایش نرخ اجناس کلی‌فروشان و تولیدکنندگان شده‌اند که با ارائه‌ی مستندات و فاکتورها، گشت‌های بازرسی به سرعت به امور افزایش غیرقانونی اجناس رسیدگی می‌کنند.

این مقام مسئول ابراز کرد: برخی از فروشندگان استانی مدعی افزایش قیمت برخی کالاهای وارداتی از استان تهران و سایر شهرهای کشور بوده‌اند که در صورت ارائه مدارک و مستندات، بازرس‌های استانی به منظور بررسی و رسیدگی به گزارشات در سایر استان‌ها حاضر می‌شوند.

کبیری درباره‌ی افزایش نرخ کرایه‌ی حمل‌ونقل بیان کرد: هیچ‌گونه مصوبه‌ای درباره‌ی افزایش نرخ کرایه ماشین‌های حمل‌ونقل درون و بیرون شهری مطرح نشده‌ است زیرا طبق مصوبه سازمان همیاری، بنزین سهمیه‌بندی شده به این افراد تعلق می‌گیرد و افزایش نرخ بنزین هیچ ارتباطی با افزایش نرخ کرایه ندارد.

وی در پایان گفت: سامانه‌ی ارتباط۱۲۴ از ۸صبح الی ۸شب پاسخگوی شکایات مردمی است که در صورت نیاز ساعات پاسخگویی به مشکلات مردم و رسیدگی به امور افزایش پیدا می‌کند.
انتهای پیام/3003

دیدگاه ها