پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

چگونه اینترنت را فعال کنیم؟
کد خبر: ۳۳۸۵۴۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۲۷ ساعت: ۱۳:۴۰ ↗ لینک کوتاه

چگونه اینترنت را فعال کنیم؟

در #تهران_ما آخرین وضعیت اینترنت پیگیری و چند ترفند ساده برای دسترسی به اینترنت اعلام شد.

 

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛با توجه به قطع شدن اینترنت بین المللی طی چند روز اخیر پیامک های زیادی مبنی بر قطع بودن اینترنت، نبود دسترسی به سایت های خارجی، بسته بودن موتورهای جست‌وجو (گوگل و یاهو) و غیره برای بخش #تهران_ما ارسال شده است که این موضوع توسط  خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.

با قطع شدن اینترنت تعداد زیادی از افراد برای انجام کارهای روزمره خود به طور مثال انجام کارهای بانکی، انتقال پول، خرید شارژ و همچنین جست‌وجو در سایت های داخلی و خارجی با مشکل مواجه شدند و موتورهای جستجوی گوگل و یاهو نیز برای افراد باز نمی شود.

با توجه به این مشکلات افراد می توانند از موتورهای جست وجو  فارسی برای جستجو و انجام مشکلات خود استفاده کنند که در ادامه ۲ مورد از این  مرورگرهای فعال و پرکاربرد ایرانی را معرفی خواهیم کرد:

موتور جست‌وجوگر پارسی‌جو

آدرس: www.parsijoo.ir

این مرورگر هم همچون مرورگر سلام است. افراد می توانند اخبار روز را در این مرورگر جستجو و مشاهد کنند، بخش خبری پارسی‌جو منتخبی از اخبار روز در تمامی بخش‌ها از جمله بین الملل و ورزشی را به نمایش می‌گذارد و در بخش سرویس‌ها به قسمت دانلود، آب‌و‌هوا، نقشه، بازار، شاخص و استخدام دسترسی وجود دارد.

موتور جست‌وجوگر جس جو

آدرس: www.jasjoo.com

این مرورگر هم امکانات بسیار زیادی دارد. افراد می توانند از تمامی بخش‌ها و قابلیت‌های آن شامل مترجم فارسی، تاریخ روز و ساعت، تصاویر، فیلم‌ها، آرشیو اخبار و بخش مطالب کاربردی آن استفاده نمایند.

نکته: به علت افزایش مراجعه کنندگان به این موتورهای جست‌وجو ممکن است در باز کردن آنها با مشکل روبه‌رو شوید.

انتهای پیام/1404

منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها