پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مجلس، با لغو این تصمیم، جلوی التهاب معیشتی را بگیرد
کد خبر: ۳۳۸۵۲۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۲۵ ساعت: ۱۳:۵۰ ↗ لینک کوتاه

اظهار نگرانی مراجع درباره افزایش قیمت بنزین؛

مجلس، با لغو این تصمیم، جلوی التهاب معیشتی را بگیرد

مراجع تقلید از افزایش قیمت بنزین و ایجاد فشار معیشتی به مردم در شرایط فعلی ابراز نگرانی کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ حضرت آیت الله علوی گرگانی و آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از افزایش قیمت بنزین و ایجاد فشار معیشتی به مردم ابراز گلایه کردند.

بسمه تعالی
خبر ناراحت کننده افزایش ناگهانی قیمت بنزین در شرایط فعلی که اثر تحریم‌ها و افزایش غیر متعارف ارز بر زندگی مردم فشار زیادی را وارد کرده است موجب ناراحتی شدید اینجانب گردیده است.

تمام مسئولین دلسوز و مدیران مملکتی باید توجه داشته باشند که در شرایط فعلی ایجاد آرامش در جامعه و دوری از پرداختن به مسائل حاشیه ای و حفظ وحدت ملی، پرهیز از ایجاد التهاب در جامعه مخصوصا در وضعیت اقتصادی مردم یک اصل مهم است، لذا هر گونه رفتاری که موجب بروز مشکلات معیشتی بیشتر در شرایط فعلی برای مردم شود، از نظر اینجانب ناپسند و بر خلاف مصالح ملی است.

اینجانب از همه نمایندگان مجلس میخواهم که با قاطعیت جلوی ایجاد التهاب معیشتی در جامعه را گرفته و از دولت محترم نیز میخواهم که تا دیر نشده در تصمیم خود تجدید نظر کرده و با همفکری کارشناسان دلسوز و متعهد و به کار گیری جوانان مؤمن و متعهد و نخبه به تقویت تولید داخلی و حل اساسی مشکلات آن اهتمام ورزند. ۹۸.۰۸.۲۵

"علوی گرگانی"

بسم الله الرحمن الرحیم

متأسفانه در حالیکه گرانی، تورم و بیکاری بسیاری از اقشار مملکت را در وضعیت سخت و ناراحت کننده‌ای قرار داده، طرحی در شب میلاد رسول رحمت (صلی الله علیه و آله وسلم) توسط سران قوا تصویب شد؛ که موجب تأسف و نگرانی شدید است. از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که لغو این طرح را اعلام کنند و برای رفع مشکلات مردم، با مشورت بزرگان و اساتید علم اقتصاد اقدام فوری نمایند.

۱۳۹۸/۸/۲۵
لطف الله صافی گلپایگانی

دیدگاه ها