پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

نگاه باندی از آفت‌های جدی استان است/ لایحه FATFادامه قراردادهای بیهوده گذشته
کد خبر: ۳۳۸۳۲۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۱۴ ساعت: ۱۲:۱۶ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در قزوین:

نگاه باندی از آفت‌های جدی استان است/ لایحه FATFادامه قراردادهای بیهوده گذشته

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از بدترین آفت‌هایی که مانع‌ خدمت‌رسانی دستگاه‌ها می‌شود، سفارشی عمل کردن است و مسئولان باید از آن پرهیز کنند.

به گزارش صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی وزارت راه و شهرسازی که به منظور معارفه مدیر کل جدید راه و شهرسازی به قزوین سفر کرده است، اظهار کرد: عمل‌گرایی و آرمان‌خواهی جدایی ناپذیرند چرا که عمل‌گرایی بدون توجه به آرمان امام و شهدا به کشور آسیب می‌زند.

وی تصریح کرد: در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنیم ابتدا لازم است دل‌های خود را با ذکر آباد کنیم زیرا قلب‌هایی که با ذکر آباد شده باشند، می‌توانند همه جا را آباد کنند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه ویرانی‌ها محصول قلب‌هایی است که با ذکر آباد نشده است، بیان کرد: هر جا بر خلاف آن چه خداوند فرموده به کفار و مشرکان اعتماد کردیم، دچار آسیب شدیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: با این وجود برخی به جای عذرخواهی از اشتباهات غلط گذشته برای اینکه بگویند ما کار اشتباهی انجام نداده‌ایم، می‌خواهند خسارت‌های بیشتری به کشور وارد کنند و لایحه FATF را که ادامه قراردادهای بیهوده گذشته است، مطرح می‌کنند.

وی نگاه‌های باندی را یکی از آفت‌های جدی استان قزوین برشمرد و خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی با نگاه‌های باندی اجازه نمی‌دهند کارها بر اساس برنامه‌ها و اولویت‌بندی‌ها پیش برود و در کار مسئولان اختلال ایجاد می‌کنند.

عابدینی سفارشی عمل کردن را یکی دیگر از آفت‌های نظام اداری برشمرد و افزود: یکی از بدترین آفت‌هایی که مانع‌خدمت‌رسانی دستگاه‌ها می‌شود، سفارشی عمل کردن است. همه مسئولان باید از این موضوع پرهیز کنند و بخاطر سفارش‌ها برنامه‌ها و اولویت‌های خدمت‌رسانی را تغییر ندهند.

400 هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی احداث می‌شود

مهدی عبوری نیز در این دیدار بیان کرد: اهمیت استان قزوین بر کسی پوشیده نیست و این استان دارای قابلیت‌های بسیار زیادی در حوزه جاده‌ای و حمل و نقل است.

وی افزود: قزوین به عنوان کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است و راه آهن قزوین‌ رشت و آزاد راه قزوین، ساوه و بویین زهرا اتفاق بسیار خوبی در این کریدور به حساب می‌آید.

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: در حوزه تولید مسکن، طرح اقدام ملی کلید خورده است و در 10استان کشور 400هزار واحد احداث خواهد شد و بزودی ثبت نام آغاز می‌شود.

انتهای پیام/۲۰۰۲

دیدگاه ها