پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ظرفیت اسکان برای ۴هزار زائر/ ۱۲هزار پرس غذا توزیع می‌شود
کد خبر: ۳۳۷۹۲۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۱۸ ساعت: ۱۱:۱۰ ↗ لینک کوتاه

مسئول موکب زبیده خاتون(س) در کربلا:

ظرفیت اسکان برای ۴هزار زائر/ ۱۲هزار پرس غذا توزیع می‌شود

مسئول موکب زبیده خاتون(س) در کربلا گفت: در هر وعده صبحانه و شام سه هزار نفر و برای نهار ۶هزار نفر اطعام داده می‌شود که فعالیت موکب از ۲۰ مهر ماه تا ۲۹ مهر ادامه دارد و در این ایام به زائرین خدمت رسانی می‌شود.

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: موکب زبیده خاتون(س) در کربلا با مساحت 7500متر مربع در شارع میثم تمار جنب هتل بین المللی کربلا دولی قرار دارد.

وی افزود: روزانه 4هزار نفر در این موکب اسکان دارند که 3هزار نفر آقا و هزار نفر خانم اسکان داده می‌شوند و برای هر سه وعده صبحانه، نهار و شام از زائرین پذیرایی می‌شود.

مسئول موکب زبیده خاتون(س) گفت: در هر وعده صبحانه و شام سه هزار نفر و برای نهار 6هزار نفر اطعام داده می‌شود که فعالیت موکب از 20 مهر ماه تا 29 مهر ادامه دارد و در این ایام به زائرین خدمت رسانی می‌شود.

محمدی بیان کرد: سال گذشته زمین موکب خاکی بود که در حین بارندگی برای زائرین مشکل ایجاد می‌شد که امسال با هماهنگی صاحب زمین و مسئولین موکب آسفالت شده و با توجه به پیش‌بینی هواشناسی در این ایام هوا گرم است و می‌توان از حیاط موکب برای اسکان یک هزار نفر از آقایان استفاده کرد.


وی در پایان یادآور شد: موکب زبیده خاتون(س) 3 سال است که فعالیت دارد و تمام کمک‌ها مردمی است.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها