پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

یکی از بخشداران استان قزوین احضار شد
کد خبر: ۳۳۷۸۹۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۱۵ ساعت: ۱۱:۱۹ ↗ لینک کوتاه

دادستان قزوین:

یکی از بخشداران استان قزوین احضار شد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از احضار یکی از بخشداران استان قزوین خبر داد.

 
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ یک منبع آگاه در مصاحبه با صبح قزوین از دستگیری بخشدار ارداق خبرداد. به گفته این منبع آگاه این بخشدار با پرونده بازرسی و تخلفات مالی بازداشت شده است و تحقیقات پرونده وی ادامه دارد.

صبح روز گذشته نیز خبری منتشر شد مبنی بر حضور بخشدار ارداق در جلسه بخشداران شهرستان بوئین زهرا، درصورتی که وی روز گذشته به علت تخلفات مالی دستگیر شده بود.

این منبع آگاه به خبرنگار صبح قزوین گفت که بخشدار ارداق با قرار وثیقه آزاد شده است و پرونده وی در دادگاه عمومی بخش ارداق درحال رسیدگی است.

دادستان قزوین نیز امروز از احضار یکی از بخشداران استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: براساس گزارش واصله از سوی اداره کل بازرسی استان قزوین، یکی از بخشداران استان قزوین به اتهام برخی تخلفات مالی تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس اسناد و مدارک ارائه شده، اتهام این مقام مسئول اختلاس توام با جعل، اخذ وجوه بر خلاف قانون و استفاده از وجود دولتی در غیر مورد معین است که موارد اتهامی در حال رسیدگی است.

دادستان مرکز استان قزوین بیان کرد: این پرونده براساس قانون در دادسرای مرکز این استان در مرحله تحقیقات مقدماتی است و پس از تکمیل و صدور کیفرخواست جهت رسیدگی و صدور رای به دادگاه ارسال خواهد شد.

این مسئول در پایان گفت: دستگاه قضایی در برخورد با فساد جدی بوده و تخلف مدیران در هر مقام و جایگاهی زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست و هیچ خط قرمزی در برخورد نخواهیم داشت.

انتهای پیام/2002

 

دیدگاه ها