پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۳۷۴۴۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۰ ساعت: ۱۲:۴۰ ↗ لینک کوتاه

نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از ۲۲شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین خبر داد.

 

علی اصغر حاجی محمدی  در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس، نمایشگاه پاییزه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان از ۲۲ لغایت ۲۹ شهریور ماه به مدت هشت روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می‌توان به تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین یادآور شد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأئید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده و بازرسان این سازمان بر نحوه فروش غرفه داران نظارت خواهند داشت.

 وی بیان کرد: در این رویداد اقتصادی کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر، مواد غذایی، بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر، برنج عرضه خواهد شد.

این مسئول در پایان یادآورشد: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برگزار خواهد بود.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها