پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

انفجار در مغازه لوازم جشن تولد ۲کشته و مصدوم برجای گذاشت+تصاویر
کد خبر: ۳۳۷۱۶۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲ ساعت: ۱۱:۳۰ ↗ لینک کوتاه

در قزوین؛

انفجار در مغازه لوازم جشن تولد ۲کشته و مصدوم برجای گذاشت+تصاویر

آتش سوزی و انفجار در مغازه لوازم جشن تولد در قزوین یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

قدیر موسی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین از وقوع یک مورد آتش سوزی و انفجار در مغازه لوازم جشن تولد در قزوین و کشته و مصدوم شدن دو نفر در این حادثه خبر داد.

قائم مقام سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین ابراز کرد: این آتش سوزی در خیابان مولوی روز گذشته به سامانه 125 اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۱،۳،۶و۷ در کمتر از سه دقیقه در محل حادثه حضور یافتند.

وی تصریح کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که به دلیل وجود وسایل قابل اشتعال و تجهیزات و لوازم تولد و ظروف یکبار مصرف، آتش در حال سرایت به سایر مغازه ها بود که با سرعت عمل آتش نشانان از گسترش حریق جلوگیری شد.

این مسئول در خصوص علت حادثه بیان کرد: دو نفر که در بالکن این مغازه در حال نصب دوربین مداربسته بودند به دلایل نامعلوم و احتمالا اتصال برق مغازه دچار حریق شد و به دلیل سرایت به مواد منفجره قابل استفاده در جشن های تولد انفجارهای پی در پی صورت گرفت که در اثر این انفجار نصاب دوربین از بالکن مغازه سقوط و در دم جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: همچنین در این حادثه دستیار نصاب دوربین به شدت دچار مصدومیت شده بود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

موسی خانی یادآور شد: علت اصلی آتش سوزی و میزان دقیق خسارت در دست بررسی است.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها