پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۳۶۰نفر از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند
کد خبر: ۳۳۷۰۲۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۲۶ ساعت: ۱۱:۵۰ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:

۳۶۰نفر از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ۳۶۰ نفر از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش استان قزوین می‌شوند.

خیرالله رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت آموزش و پرورش امسال ۱۲هزار نفر در سراسر کشور از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم استان قزوین از این تعداد 360 نفر است.

وی در ادامه با اشاره به زمانبندی برگزاری این آزمون بیان کرد: فرآیند ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریورماه آغاز خواهد شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اضافه کرد: پذیرفته شدگان این آزمون پس از طی مراحل استخدامی خود از مهرماه ۹۸ دوره یک ساله آموزشی خود را در دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌کنند و از مهرماه ۹۹ فعالیت خود در آموزش و پرورش استان قزوین را آغاز می‌کنند.

رحمانی تصریح کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده ۲۸ جهت تدریس در مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، فنی حرفه‌ای و کاردانش، مربی تربیت‌بدنی، مربی پرورشی، مشاوره، معلم استثنایی و مراقب سلامت به آموزش و پرورش استان قزوین خواهند پیوست.

گفتنی است؛ سایر شرایط و ضوابط آزمون استخدامی آموزش و پرورش متعاقبا از طریق سایت آموزش و پرورش و کانال خبری در فضای مجازی به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها