پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

سازندگی کشور مربوط به آحاد ملت است/ از راه‌های رفع مشکلات کشور، داشتن مجلس قوی است
کد خبر: ۳۳۶۹۱۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۲۰ ساعت: ۱۴:۳۰ ↗ لینک کوتاه

نماینده سابق مردم استان قزوین در مجلس:

سازندگی کشور مربوط به آحاد ملت است/ از راه‌های رفع مشکلات کشور، داشتن مجلس قوی است

نماینده سابق مردم استان قزوین در مجلس گفت: در گام دوم انقلاب رهبری فرمودند سازندگی کشور مربوط به همه آحاد ملت است و همه مردم باید برای سربلندی و عزت ایران اسلامی تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ به مناسبت هفته خبرنگار رجب رحمانی نماینده سابق مردم استان قزوین در مجلس با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین از خبرنگاران این مجموعه تقدیر کرد.

رجب رحمانی در این دیدار با تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران رسالت بسیار بزرگی را برعهده دارند؛ چراکه در راستای انعکاس انتظارات و خواسته‌ها و مشکلات مردم و مطالبه گری از مسئولان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: اهمیت خبرنگاری به اندازه‌ای است که مقام معظم رهبری، بهترین و کامل‌ترین تعاریف را در مورد خبرنگاران بیان فرمودند؛ زیرا اگر خبرنگاران نبودند صحنه‌های تاریخی و ماندگار دوران دفاع مقدس و در سایر مواقع حساس و مهم در جایی ثبت و ضبط نمی شد که این امر حاصل زحمات خبرنگاران است.

نماینده سابق مردم استان قزوین در مجلس بیان کرد: خبرنگاران با ایثار و فداکاری و با کمترین امکانات و حتی با وجود برخی ناملایمات و سختی‌ها به وظایف خود عمل می‌کنند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب مطالب بسیار ارزنده‌ای بیان فرمودند که می‌تواند چراغ راه 40 سال آینده کشور قرار بگیرد.

رحمانی ابراز کرد: ملت ایران با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری فداکاری‌های زیادی کردند و این انقلاب را به نتیجه رساندند، امام راحل نیز بارها در زمان حیات خویش فرمودند انقلابی را که خودتان با عزیزانتان به ثمر رساندید، نگذارید به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

وی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب رهبری فرمودند سازندگی کشور مربوط به همه آحاد ملت است و همه مردم باید برای سربلندی و عزت ایران اسلامی تلاش کنند.

نماینده سابق مردم تاکستان در مجلس در مجلس بیان کرد: مشکلات اقتصادی کشور بخشی مربوط به مسائل بین‌المللی است؛ زیرا ما از همان ابتدای پیروزی انقلاب دشمنانی داشتیم و داریم و بخشی هم به دلیل ضعف و سستی و کوتاهی برخی از مسئولان نظام است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو عنوان کرد: دشمنان انقلاب و نظام اینگونه تبلیغات می‌کنند که به دلیل فشار اقتصادی مردم دیگر انگیزه‌ای برای رفتن پای صندوق‌های رای ندارند در حالیکه مشکلات اقتصادی را می‌توان با اتحاد و انسجام ملی رفع کرد.

رحمانی ابراز کرد: یکی از راه‌های رفع مشکلات کشور، داشتن یک مجلس قوی است؛ بنابراین مردم باید نمایندگانی توانمند، قاطع، شجاع و نترس و کسانی که به دنبال منافع مردم و کشور هستند؛ انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: علی‌رغم همه مشکلات و سم‌پاشی‌های دشمنان نظام و انقلاب، بر این باورم که مردم همچون دوره‌های گذشته برای حفظ نظام و انقلاب و برای انتخاب افراد لایق‌تر و شایسته‌تر، بیش از پیش پای صندوق رای حاضر می‌شوند.

نماینده سابق مردم استان قزوین در مجلس در پایان گفت: یکی از رسالت‌های خبرنگاری، نقد منصفانه است؛ از سویی دیگر مسئولان نیز باید نقدپذیر باشند و در مقابل انتقاداتی که از آنها می‌شود هیچگاه برافروخته نشوند.

 انتهای پیام/7003

دیدگاه ها