پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مرحله نخست مسابقات «قرآن و عترت رسانه ملی» برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۳۶۵۵۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ساعت: ۱۳:۴ ↗ لینک کوتاه

مرحله نخست مسابقات «قرآن و عترت رسانه ملی» برگزار می‌شود

دبیر برگزاری «شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی» مرحله اول این دوره از مسابقات با عنوان «جشنواره تابستانی کودکان و نوجوانان» در تاریخ‌های ۸ و ۹ مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ حسن اکبری درباره برگزاری مسابقات قرآن اظهار کرد: در راستای تعمیق مسیر تربیتی کودکان و ظرفیت بی انتهای قرآن در تربیت فرزندان و ایجاد ارتباط و انس هر چه بیشتر ایشان با قرآن کریم بخش مستقلی در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی، با عنوان " جشنواره تابستانی ویژه کودکان و نوجوانان" در تابستان 1398برگزار می‌شود.

وی افزود: گروه‌های مختلف برادران، خواهران، نوجوانان و خردسالان رسانه ملی در بخش‌های شفاهی و کتبی این مسابقات شرکت کرده اند که از جمله آن می‌توان به رشته‌های قرائت،ترتیل، اذان، حفظ، روان خوانی و بخش کتبی تفسیر قرآن کریم و آموزش‌های عمومی اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین اضافه کرد: دبیرخانه قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز قزوین برای همه بخش‌های این دوره از مسابقات کمیته‌ای تشکیل داده است که با توجه به جدول زمان‌بندی، این جلسات به مرور برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری «شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی» صداوسیمای مرکز قزوین بیان کرد: بعد از اتمام جشنواره کودکان و نوجوانان، بخش اصلی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در تاریخ آبان ماه همراه با برگزاری بخشی تحت عنوان «جشنواره علمی، فرهنگی و هنری» بین کارکنان شاغل، بازنشسته و خانواده های ایشان برگزار خواهد شد.

اکبری در پایان عنوان کرد: با توجه به اینکه رسالت فرهنگ سازی و محتوابخشی به برنامه ها بر دوش کارکنان رسانه ملی است و به جهت اهمیت عمق بخشی و معرفت افزایی بیش از پیش کارکنان و خانواده‌های ایشان با مفاهیم قرآنی و فرهنگ ائمه معصومین، صدا و سیما خصوصاً مراکز استانی و مرکز قزوین اقدام به برگزاری این مسابقات کرده است.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها