پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

تصویر رهبر کره شمالی بر روی دیوار کاخ سفید
کد خبر: ۳۳۶۴۸۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۲۶ ساعت: ۱۲:۴۴ ↗ لینک کوتاه

تصویر رهبر کره شمالی بر روی دیوار کاخ سفید

تصویر تازه‌ای از دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی یکی از جهار تصویر جدیدی است که اخیراً بر روی دیوار کاخ سفید نصب شده است.

 

به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین به نقل از ایسنا، خبرنگار کاخ سفید بلومبرگ روز دوشنبه تصویری از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که بر روی دیوار غربی کاخ سفید آویزان شده، منتشر کرد و نوشت این تصویر بر روی این دیوار نصب شده است.

این تصاویر نشان می‌دهد که رهبران دو کشور در حالی که در منطقه غیرنظامی شده دو کره ایستاده‌اند، به زمین نگاه می‌کنند. ترامپ در جریان سفر ماه گذشته خود تاریخ ساز شد چون نخستین رئیس جمهوری آمریکا شد که به خاک کره شمالی پا گذاشته است.

نشست ماه ژوئن بین رهبران کره شمالی و آمریکا سومین نشست در دوران ریاست جمهوری ترامپ بود و وی ماه جاری میلادی اعلام کرد، رهبری کره شمالی از دیدارش بسیار خوشحال شده است.

ترامپ بابت روابط نزدیک و غیرمعمولش با رهبری کره شمالی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

این تصویر درست در کنار تصویر ترامپ با الیزابت، ملکه انگلیس و پرنس چارلز و همچنین تصویر دیگری از ترامپ در کنار سربازان در منطقه غیرنظامی شده، ترامپ در کنار امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در نرماندی در زمان رژه هوابرد قرار گرفته است.

 

 

 

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها