پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مسابقات فوتسال "جام آدینه" در سطح استان برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۳۶۳۹۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت: ۱۰:۲۰ ↗ لینک کوتاه

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:

مسابقات فوتسال "جام آدینه" در سطح استان برگزار می‌شود

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد برپایی نمازجمعه یک دوره مسابقات فوتسال با عنوان "جام آدینه" در سطح استان بین جوانان ستادهای نماز جمعه برگزار می‌شود که امیدواریم با استقبال جوانان و نوجوانان انجام شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ جت الاسلام روح الله فاطمی نسب امروز(پنج شنبه) در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه که در دفتر امام جمعه شهر الوند برگزار شد، با اشاره به اهمیت اجرای بیانیه گام دوم اظهار کرد: اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مدتی پیش از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد نباید در روزمرگی‌های مسئولان و مردم متوقف شود و باید گام‌های عملیاتی تر و جدی تر برداشته شود.

وی افزود: در اواخر سال 98 انقلاب اسلامى در نخستین سال ورود به چهل سال دوم انقلاب باید شاهد تشكیل مجلسى در تراز گام دوم انقلاب باشد که امیدواریم این انتخابات هم مانند گذشته باشکوه و با حضور پررنگ مردم برگزار شود.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مجلس تراز گام دوم انقلاب، مجلسى است كه به كارآمدى نسبت به حل مشكلات كشور و مردم كمك كرده و در اسلامى كردن دولت در ایران نقش آفرینى می‌كند.

فاطمی نسب عنوان کرد: تحقق هدف گام دوم كه تمدن بزرگ اسلامى اعلام شده است، نیاز به عبور موفقیتآمیز كشور از مرحله دولتسازى اسلامى داشته و اسلامى شدن مجلس بخش مهمى از این مرحله است، چنانچه حضرت امام(ره) اصلاح كشور را منوط به اصلاح مجلس شوراى اسلامى می‌دانستند.

وی با اشاره به نقش مهم نماز جمعه در تبیین اهداف گام دوم انقلاب اسلامی، عنوان کرد: امروز که نمازجمعه چهلمین سال برپایی خود را در انقلاب اسلامی سپری می‌کند باید با نگاه ویژه تری به آن پرداخته شود و باید موضوعات کلان در آن به نتیجه و جمع بندی برسد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین افزود: جلسات ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد برپایی نمازجمعه در بسیاری از شهرهای استان قزوین برگزار شده است و امیدواریم با توجه به مصوباتی که در جلسه امروز به تصویب رسید در روزهای آینده عملیاتی شود.

فاطمی نسب با اشاره به همکاری به وجود آمده بین دو نهاد شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین و اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین تصریح کرد: با توجه به همکاری به وجود آمده بین این دو نهاد خوشبختانه شاهد تجهیز مصلی‌ها و مساجد جامع شهرهای استان قزوین به امکانات ورزشی خواهیم بود که امیدواریم این اتفاق سبب جذب بیش از پیش جوانان و نوجوانان به مساجد و نمازجمعه شود.

وی گفت: به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد برپایی نمازجمعه یک دوره مسابقات فوتسال با عنوان "جام آدینه" در سطح استان بین جوانان ستادهای نماز جمعه برگزار می‌شود که امیدواریم با استقبال جوانان و نوجوانان انجام شود.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها