پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

قبوض تلفن ثابت از ابتدای مردادماه حذف می‌شود
کد خبر: ۳۳۵۷۸۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱۹ ساعت: ۱۳:۱۰ ↗ لینک کوتاه

سرپرست مخابرات منطقه قزوین:

قبوض تلفن ثابت از ابتدای مردادماه حذف می‌شود

سرپرست مخابرات منطقه قزوین گفت: تلفن بیسیم ۲۸۰ روستا در اسفند ماه سال گذشته به شبکه تلفن همراه اول تبدیل شد و این اقدام بسیار مؤثری در راستای توسعه خدمات به مردم بود و این کار بدون هزینه انجام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حسین پیله‌فروش‌ها امروز(یکشنبه) در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: در حال حاضر 400 هزار تلفن ثابت و یک میلیون و 200 هزار تلفن همراه در قزوین مشغول خدمت به مردم است و نسبت به جمعیت، از استان‌های پیشرو هستیم.

وی به اقدامات اخیر مخابرات منطقه قزوین اشاره کرد و افزود: تلفن بیسیم 280 روستا در اسفند ماه سال گذشته به شبکه تلفن همراه اول تبدیل شد و این اقدام بسیار مؤثری در راستای توسعه خدمات به مردم بود و این کار بدون هزینه انجام شد.

سرپرست مخابرات منطقه قزوین حذف کامل قبض تلفن ثابت را یکی از اهداف پیش روی مخابرات برشمرد و بیان کرد: هم اکنون قبض شهر محمدیه را به صورت آزمایشی حذف کرده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا این فرایند را به صورت کامل برای استان قزوین اجرایی کنیم.

وی عنوان کرد: قبض تلفن ثابت را از اول مرداد ماه به صورت کامل از استان قزوین حذف می‌کنیم و با پیامک و روش‌های متعدد ارسال می‌کنیم.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها