پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

کشف دام قاچاق و دستگیری سارقان در تاکستان
کد خبر: ۳۳۵۳۶۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ساعت: ۱۳:۴۳ ↗ لینک کوتاه

مهمترین اخبار انتظامی استان قزوین؛

کشف دام قاچاق و دستگیری سارقان در تاکستان

فرمانده انتظامی "تاکستان" از دستگیری یک سارق "مغازه" و کشف یک دستگاه خودروی سرقتی در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ مهمترین اخبار انتظامی استان قزوین را در این خبر می‌خوانید:

كشف دام قاچاق در بوئین زهرا

سرهنگ حسین علیان نژادی در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامي واحد گشت پاسگاه بخش "شهرستانک" حین كنترل خودروهاي عبوري در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون "هیوندای"مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: در بررسی از مدارک مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسي از کامیون 6 راس دام (گوساله) قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سرهنگ علیان‌نژادی با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، افزود: بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی دام‌های مکشوفه  بالغ بر یک  ميليارد ريال است.

دام های قاچاق به مقصد نرسید

سرهنگ "حسین علیان نژادی" در ادامه اذعان کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق ماموران انتظامي "پاسگاه شهرستانك"  حین كنترل خودروهاي عبوري در یکی از محور مواصلاتي   به 2 دستگاه خودرو "نیسان وانت"مشکوک و آنها را برای بازرسی متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: در بررسی از مدارک مشخص شد هر 2 راننده فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسي‌های انجام شده از خودروهای مورد نظر 6 راس دام (گوساله) قاچاق کشف شد.

این مسئول انتظامی در پايان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع تحویل داده شدند، گفت: بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی دام‌های مکشوفه يك ميليارد و 200 میليون ريال برآورد شده است.

دستگیری سارق مغازه با خودروی سرقتی در تاکستان

سرهنگ کوروش عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر روئیت یک سارق مغازه داخل یک دستگاه خودروی سواری "پراید" ماموران انتظامی شهرستان بلافاصله به محل اعلامی اعزام که با حضور ماموران خودروی مورد نظر از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: پس از هماهنگی با مرکز پیام و انجام اقدامات لازم توسط ماموران خودروی مورد نظر در سطح شهر توقیف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد که طی بررسی مدارک خودروی مورد استفاده سارق مشخص شد این خودرو در استان "زنجان" سرقت شده است.

وی در پایان با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشكوك موضوع را بلافاصله به مركز فوريت‌هاي پليسي 110اطلاع دهند.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها