۲۲/ربيع الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۰۶ شنبه

صبح قزوین محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه آخر سال را تشریح کرد
کد خبر: ۲۵۸۱ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه آخر سال را تشریح کرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در نشست خبری محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه آخر سال را تشریح کرد.

محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه آخر سال را تشریح کرد
به گزارش صبح قزوین به نقل از فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در نشست خبری ظهر امروز گفت: در روز پنج‌شنبه و جمعه آخر سال طبق سنت اسلامی که در این دو روز جمع زیادی از مردم به زیارت اهل قبور می‌روند و پیش‌بینی می‌شود مسیرهای منتهی به آرامگاه‌های شهر تهران بار ترافیکی سنگینی داشته باشد تمهیداتی در نظر گرفته شده که از ساعت 4 صبح روز پنج‌شنبه تا انتهای روز جمعه ادامه خواهد داشت.
سردار رحیمی گفت: مسیرهای منتهی به بهشت‌زهرا، حرم عبدالعظیم، ابن بابویه، امامزاده علی‌اکبر چیذر و دیگر آرامگاه‌های شهر تهران شاهد حضور جمع زیادی از مردم خواهند بود که در مسیرهای منتهی نیز به این اماکن پلیس راهنمایی و رانندگی آمادگی کامل را دارد تا جهت تسهیل ترافیک و عبور و مرور به مردم عزیز خدمات ارائه کند.
وی در ادامه گفت: طرح ویژه ترافیک در این اماکن در خصوص تسهیل رفت و آمد و تردد و همچنین رفع راهبندان و مسئولیت‌های این مسیرها است که تلاش ما بر این است امسال محدودیت‌های ترافیک را به حداقل برسانیم.
وی  در خصوص محدودیت‌های ترافیکی بهشت‌زهرا افزود: سه مسیر برای بهشت‌زهرا در نظر گرفته شده است اتوبان‌های خلیج‌فارس و بزرگراه شهید هاشمی (صالح‌آباد) و جاده قدیم قم است که همشهریانی که می‌خواهند به بهشت‌زهرا بروند باید کسانی که به سمت غرب بهشت‌زهرا می‌روند از بزرگراه خلیج‌فارس و کسانی که به قطعه‌های مرکزی بهشت‌زهرا می‌روند از بزرگراه شهید هاشمی و افرادی که به قطعات جدید می‌روند از مسیر جاده قدیم تهران به قم استفاده کنند.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تمامی پارکینگ‌های بهشت‌زهرا آماده ارائه خدمات به مردم هستند و به این ترتیب از توقف در بلوارهای اصلی بهشت‌زهرا جلوگیری می‌شود و با هماهنگی صورت گرفته با سازمان بهشت‌زهرا درهای ورودی این مکان از ساعت 12 شب چهارشنبه تا 48 ساعت باز است و کسانی که می‌خواهند می‌توانند شب نیز به این مکان مراجعه کنند.
سردار رحیمی گفت: بروشورها و تابلوهای راهنمایی تهیه شده که در مسیرهای مختلف منتهی به بهشت‌زهرا و همچنین در بلوارهای بهشت‌زهرا در خدمت مردم قرار می‌گیرد تا برای تعیین مسیر مردم بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند و به ترافیک افزوده نشود.
وی در خصوص تردد خودروهای سنگین در این مناطق گفت: ورود هر گونه خودروی سنگین باری اعم از تریلر و کامیون به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در سه مسیر قید شده ممنوع است و خودروهای باری که می‌خواهند به سمت قم و جنوب کشور حرکت کنند باید از مسیر اتوبان تهران به ساوه استفاده کنند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان