۲۳/ربيع الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۰۷ یکشنبه

صبح قزوین ۲ضربدر۲ می شود ۱۶، کی به کیه ؟!/ تقلید مورینیو از فیروز کریمی
کد خبر: ۲۵۵۳ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

در برنامه۹۰ چه گذشت

۲ضربدر۲ می شود ۱۶، کی به کیه ؟!/ تقلید مورینیو از فیروز کریمی

در برنامه شب گذشته ۹۰، سرپرست تیم استقلال که نسبت به پیشنهاد قائم‌مقام باشگاه گهر مبنی بر برگزاری دیدار با استقلال در دورود معترض بود گفت: یک روز پشت اتوبوسی خواندم ۲ضربدر۲ می شود ۱۶، کی به کیه؟!

۲ضربدر۲ می شود ۱۶، کی به کیه ؟!/ تقلید مورینیو از فیروز کریمی
به گزارش صبح قزوین به نقل از فارس، مسابقه پیامکی دیشب برنامه 90 درباره انتخاب بهترین بازیکن سال 91 بود و از بینندگان خواسته شده بود تا از بین اشکان دژآگه، سیدمهدی رحمتی و محرم نویدکیا یکی را به عنوان مرد سال فوتبال انتخاب کنند که در پایان، اشکان دژآگه با کسب 57 درصد آراء به عنوان بهترین فوتبالیست سال 91 اتنتخاب شد.
در بخش 90درجه برنامه، با نشان دادن تصاویر خمیازه‌ کشیدن همزمان محمد قاضی و کریم انصاری‌فرد بر روی نیمکت پرسپولیس در بازی با ذوب‌آهن، هرگونه اختلاف بین این دو بازیکن تکذیب شد.
* شکری: باید تا 4روز دیگر طلب وینگادا را پرداخت کنیم/ از ژوزه شکایت کرده ایم مصطفی شکری، مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس، روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و با اشاره به پرونده شکایت وینگادا در فیفا گفت: باید مطابق رای فیفا، مبلغی در حدود 300هزار دلار به وینگادا و 63 هزار دلار به دستیارش تا 4روز دیگر پرداخت کنیم.
فردوسی‌پور نیز در مورد این موضوع گفت: اگر در سال89، 90 این مبلغ پرداخت می‌شد، با توجه به قیمت ارز در آن زمان، وجه کمتری  پرداخت می‌شد.
تجربه نشان می‌دهد با توجه به اینکه همواره در پرونده‌های فیفا بازنده بوده‌ایم، سرنوشت پرونده وینگادا در انتظار ژوزه هم هست.
شکری نیز در پاسخ گفت: اینگونه نیست چون ما از ژوزه شکایت کرده‌ایم و ایشان هنوز شکایتی نکرده‌اند.
*تاج: فصل آینده لیگ با 16تیم برگزار می شود/ با میزبانی نفت از استقلال در ورزشگاه تختی موافقم مهدی تاج مهمان حضوری برنامه بود.
وی راجع به مسئله بلیت فروشی در ورزشگاه‌ها گفت: در سال 1380 قانونی تصویب شد که طبق آن باید به تماشاگران تیم میزبان 90 درصد و تیم مهمان، 10 درصد جا اختصاص یابد.
همچنین قرار شد پیرو این قانون بلیت فروشی الکترونیکی و از طریق باشگاه‌ها صورت گیرد و صندلی‌ها شماره‌گذاری شود.
وی ادامه داد: قسمت اول آن مصوبه اجرا شد ولی برای قسمت دوم اقدامی نشد.
درصدد هستیم با وارد کردن تجهیزات لازم این‌کار را از ورزشگاه آزادی شروع کنیم.
تا این کار عملی نشود می‌توان به آماری که از تماشاگران در استادیوم‌ها اعلام می شود ایراد گرفت.
به دنبال فراهم آوردن شرایط لازم برای واگذاری بلیت فروشی به خود باشگاه‌ها هستیم که البته شرط آن داشتن ورزشگاه اختصاصی است.
تاج در مورد قرعه‌کشی و زمان برگزاری جام‌حذفی گفت: پرسپولیس به زمان بازی خود مقابل داماش و مدت زمان استراحت خود قبل از برگزاری این دیدار اعتراض کرده و اشاره کرده که داماش 8 روز و پرسپولیس 5 روز قبل از این بازی استراحت می‌کنند که در حال بررسی آن هستیم.
وی افزود: استقلال اصلا خواهان عقب افتادن بازی جام حذفی در تاریخ 9 فروردین نبود بلکه می‌خواست در آن تاریخ بازی با گهر در لیگ برگزار شود که اگر این‌کار را می‌کردیم بازی‌های لیگ در 20 اردیبهشت تمام نمی‌شد.
تاج ادامه داد: با توجه به تصمیم هیئت رئیسه سازمان لیگ، فصل آینده 16 تیم در لیگ حضور دارند.
مایلی‌کهن روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و نسبت به این موضوع اعتراض کرد و گفت: این کار باید کارشناسی شود و اگر دیدید با حضور ۱۰ تیم کیفیت لیگ بالاتر می‌رود، این کار بکنید.
یاوری نیز با اعتراض به این موضوع گفت: این کار از دیدگاه جامعه‌شناسی درست نیست چون در هنگام برگزاری بازی‌های لیگ آمار جرائم کاهش می‌یابد.
قنبرزاده، میرعامل نفت تهران روی خط تلفنی برنامه آمد و در رابطه با بازی تیم خود مقابل استقلال گفت: چون در این بازی میزبان هستیم، می‌خواهیم بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود و اگر شورای تامین موافقت نکرد با توجه به اینکه ورزشگاه دومی که ما معرفی کردیم، ورزشگاه یادگار امام قم است، خواهان برگزاری بازی در آنجا هستیم.
تاج نیز در پاسخ گفت: کاملا موافقم و مطمئن باشید قطعا از فصل بعد راه‌آهن و نفت می‌توانند در ورزشگاه تختی میزبان استقلال و پرسپولیس باشند.
*کریمی: مورینیو از من تقلید کرده است در بخش از90 تا 90برنامه، با اشاره به عادت فیروز کریمی در ترک زمین بازی حداقل یکی دو دقیقه قبل از پایان بازی، وی در اظهارنظری جالب در این باره گفت: شنیدم که مورینیو نیز در این اواخر از این موضوع تقلید کرده که من راضی هستم و اعتراضی نسبت به آن ندارم.
مترجم لوکا نیز در این بخش گفت: من مربی دروازه‌بان‌های تیم مس هستم و هیچوقت از خودم حرف نمی‌زنم.
 تمام صحبت‌های من با لوکا هماهنگ است.
* ماجدی: ۲ضربدر ۲ می شود 16، کی به کیه ؟! میرشاد ماجدی، سرپرست تیم استقلال بر روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و در مورد محرومیت تیم استقلال و بازیکنانش به خاطر حوادث بازی برابر تراکتورسازی گفت: اگر همیشه اینقدر احکام سریع صادر می شد خوب بود چون در بازی رفت در تبریز همین رفتار را تماشاگران تبریزی داشتند اما هیچ برخوردی با آنها نشد.
وی ادامه داد: با محرومیت تماشاگران اتفاقی نمی‌افتد، باید فرهنگ‌سازی شود.
چرا هیچ‌وقت ما خوب‌ها را تشویق نمی‌کنیم و فقط نیمه خالی لیوان را می‌بینیم.
فکر می‌کنم محرومیت برهانی سنگین است.
قرایی، قائم‌مقام باشگاه گهر نیز روی خط آمد و نسبت به محرومیت تماشاگران در دیدار استقلال گهر اعتراض کرد و گفت: استقلال محروم شده ولی در حقیقت ما هم داریم آسیب می‌بینیم چون اسپانسر و هواداران ما ضرر می‌کنند.
پیشنهاد می کنم این بازی چون بدون تماشاگر است در دورود برگزار شود.
ماجدی در واکنش به این اظهار نظر گفت: یک روز پشت اتوبوسی خواندم:«2 ضربدر 2 می‌شود 16، کی به کیه؟» اینجوری که نمی‌شود.
قرایی دارد مزاح می‌کند.
*جعفری: روی پیشنهاد تماشاگران استقلال فکر می‌کنم در قسمت حاشیه روز برنامه، جعفری، مدیر عامل تراکتورسازی با استقبال از شعار تماشاگران استقلال در بازی مقابل تیمش علیه وی، گفت: پیشنهاد خوبی بود باید ببینم می توانم مغازه بخرم تا سبزی‌فروشی بازکنم یا نه؟ *مرادی: رفتارهای قهرمانی درست نبود مرادی به عنوان کارشناس داوری در برنامه حاضر بود.
وی راجع به رفتارهای تند و خشن قهرمانی با بازیکنان در دیدار پرسپولیس و راه‌آهن گفت: این رفتارها درست نبود چون چنین رفتارهایی در لیگ‌های محلی هم خوب نیست چه برسد به لیگ برتر.
متاسفانه چندین بار این رفتارها را از ایشان دیده‌ایم.
* خوراکچی: اعتبار 25ساله ورزشی‌ام را کیلویی نخریده‌ام کمالی سرمربی تیم فوتسال ارژن فارس روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و راجع به اتفاقات پایانی لیگ برتر فوتسال گفت: از روز قبل از بازی به من گفته بودند قرار است در بازی تیم‌های میثاق تهران و هلال احمر اتفاقاتی بیفتد.
چرا باید تیم میثاق که در نیم‌فصل دوم داعیه قهرمانی داشت، چنین نتیجه‌ای در هفته پایانی مقابل هلال احمر در معرض سقوط بگیرد.
خوراکچی، سرمربی تیم فوتسال میثاق نیز در جواب گفت: من اعتبار 25 ساله ورزشی ام را کیلویی نخریده‌ام.
 متهم کردن من که با تیم باجناقم (هلال احمر) در هفته پایانی تبانی کرده‌ام، توهین به شعور مردم است.
خسروی، سرمربی هلال احمر گفت: من قسم می‌خورم که به هیچ تماشاگری نگفتم برای ایجاد وقفه در بازی، به زمین بطری آب پرت کند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان