۱۶/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ چهارشنبه

صبح قزوین تعدادی از دانش آموزان سرطانی برای مداوا به بیمارستان فرستاده شده و تحت درمان قرار گرفتند
کد خبر: ۲۵۲۵ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

با همیاری نیکوکاران؛

تعدادی از دانش آموزان سرطانی برای مداوا به بیمارستان فرستاده شده و تحت درمان قرار گرفتند

طی آخرین جلسه که در اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک با حضور امام جمعه موقت شهرستان،داداشی فرماندار، نوروزی رئیس آموزش و پروش، پرواسی رئیس اداره مخابرات ،خانم اسکندری رئیس شورای شهرآبیک و همچنین جمعی از مدیران برگزار شد، نوروزی گزارشی در مورد کارهایی که در ماههای گذشته و جلسات قبل انجام شد را به حاضرین ارائه کرد..

 تعدادی از دانش آموزان سرطانی برای مداوا به بیمارستان فرستاده شده و تحت درمان قرار گرفتند

به گزارش صبح قزوین، احمد نوروزی با اشاره به روز درختکاری که در 15 اسفند در دبستان دخترانه شهید بیک پور صورت گرفت این عمل را از مفید ترین کارها  دانست و از مسئولینی که در این جشن حضور داشتند تشکر کرد و همچنین قرار شد تعدادی نهال به مدارسی که فضای سبز کمی دارند داده شود.

 از زنگ نیکوکاری که در مدرسه سمائیان به صدا در آمد و مراسمی که با خوبی برگزار شد تشکر کردند و مقرر شد کمک های دانش آموزان در هر مدرسه به دانش آموزان بی بضاعت همان مدرسه تعلق گیرد و تعدادی از دانش آموزان سرطانی که به دلیل بی بضاعتی قادر به درمان نبودند جهت درمان اعزام شده و در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می برند.

همچنین در جلسه ای که با حضور فرماندار برگزار شد، موضوع جذب خیرین مدرسه ساز برای پیشبرد پروژه های نیمه تمام مطرح و تعدادی از مسئولین خیرینی را معرفی کردند که در جشنواره خیرین مدرسه ساز که در 21 اسفند برگزار میشود معرفی خواهند شد.

در این نشست به پروژه مدرسه نیمه کاره شهر خاکعلی پرداخته شد و بعد از 2 سال پیگیری مشکل آب و برق این پروژه حل شد.

مسئله رفع معارض در زمین فردوس(شهرک راه آهن) نیز بررسی شد و  این زمین را دو خیر برای ساخت مدرسه اهدا کرده و پس از آن با هم به مشکل بر خوردند کردند که امید است در سال جدید این مشکل حل شود.

در بررسی مشکلات اینترانت مدارس،  طی بخشنامه ای خواسته شده در مدارس از اینترنت ملی یا اینترانت استفاده کنیم که مدارس در این بخش با مشکلاتی از قبیل  بالا بودن هزینه ها، نابسامانی خط ها، سرعت پایین با توجه به گفته های مدیران این سامانه مناسب نیست و جوابگوی کار مدارس نبوده که طی تصمیماتی که گرفته شده  و طبق بخشنامه ی ابلاغی به مدارس مدیران مختارند هر کدام را که نیاز باشد استفاده کنند.

در این رابطه یوسف پرواسی رئیس مخابرات شهرستان آبیک گفت: در رابطه با اینترانت 2 بحث وجود دارد 1- بحث فنی و 2- بحث اداری.
که در بخش فنی میتوان به محوطه ی مدرسه و بافت آن و فرسودگی کابل های تلفن اشاره کرد، همچنین کامپیوتر های در دسترس مدارس  که با توجه به نرم افزارهایی که روی آنها نصب شده اشاره کرد و همچنین سرعت هایی که برای اینترانت خود انتخاب میکنند.

و بحث اصلی سرعت متوسط به پایین این سامانه است که اگر در مخابرات شهرستان کوچکترین مشکلی پیش بیاید تاثیر منفی روی این سیستم میگذارد.
و نیز بخشی از این مشکل به کاربران باز می گردد که از مهارت کافی برخوردار نیستند.
هر گاه اینترنت قطع شود اینترانت هم قطع میشود و ما باید آن را راه اندازی کنیم که باعث می شود زمان زیادی صرف این کار بشود .

هزینه اینترنت ماهی 27 هزار تومان است و هزینه ی اینترانت ماهی 16 هزار تومان.
با توجه به اینکه بخشنامه ای برای استفاده ی مختار از این سامانه آمده پیشنهاد می دهیم برای استفاده از این سامانه حتما باید مشترکین یک خط تلفن را معرفی کنند و این سامانه را فقط روی یک سیستم نصب کنندتا مشکلات کمتری پیش آید.

انتهای پیام/9003/خ

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان