۱۹/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۴ یکشنبه

صبح قزوین ادامه تحصيل زندانيان در زمان تحمل حبس متوقف نمي شود
ادامه تحصيل زندانيان در زمان تحمل حبس متوقف نمي شود
کد خبر: ۲۱۶۴ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

عباس رمضاني

ادامه تحصيل زندانيان در زمان تحمل حبس متوقف نمي شود

رئیس زندان مركزي قزوين از قبولي ۳۸ مددجو در آزمونهای تحصیلی این مرکز خبر داد و تصريح كرد: ادامه تحصيل زندانيان در زمان تحمل حبس متوقف نمي شود.

به گزارش صبح قزوین به نقل از روابط عمومي اداره كل زندانهاي قزوين: عباس رمضاني با اعلام اين خبرگفت: با توجه به حضور تعدادی از مددجویان در سنین ادامه تحصیل، رشته های کار و دانش و فنی وحرفه ای با همکاری سازمان آموزش و پرورش استان در زندان مركزي برگزار می گردد.
وي افزود: راه اندازي و شركت مددجويان در كلاسهاي درسي موجب مي شود تا این افراد در دوران تحمل کیفر از ادامه تحصيل محروم نباشند.
رئيس زندان مركزي قزوين اذعان داشت: آزمون این دوره های آموزشی برابر با برنامه ریزی های سازمان آموزش و پرورش استان به صورت هم زمان در این مرکز برگزار و برای افراد شرکت کننده کارنامه صادر می گردد.
رمضانی هدف از فعاليت واحد آموزش زندان را تلاش براي ادامه تحصيل مددجويان در شرايط تحمل حبس عنوان كرد و گفت: افرادی که در زمینه های مختلف تحصیلی تمایل به ادامه دارند مورد حمايت اين واحد قرار گرفته و تا حد ممکن امکان شرايط تحصيل برای اين دسته از مددجویان فراهم مي گردد.
این مسئول ضمن اشاره به تعداد و تنوع مقاطع تحصیلی در این زندان گفت: درحال حاضر تحصيل و ادامه آن براي مددجویان در تمامی سطوح از نهضت سواد آموزی تا مقاطع دانشگاهی فراهم است وهمکاری و هماهنگی لازم با كليه دستگاه های آموزشی صورت مي گيرد.
وی ضمن تأكيد بر جامع تر كردن برنامه هاي آموزشي وتحصيلي گفت: تحصيل در زندان، بازپروری و اصلاح مددجویان را به همراه دارد و آنها را نسبت به تكرار اعمال مجرمانه بر حذر مي نمايد.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین