۱۹/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۴ یکشنبه

صبح قزوین فتنه های آینده را لیدرهای حزب اللهی نما رهبری می کنند
فتنه های آینده را لیدرهای حزب اللهی نما رهبری می کنند
کد خبر: ۲۱۵۶ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

حجت الاسلام پناهیان:

فتنه های آینده را لیدرهای حزب اللهی نما رهبری می کنند

حجت الاسلام احمد پناهیان گفت: وظیفه ی همه ما به عنوان بچه حزب اللهی این است که پیرو ولایت فقیه باشیم نه جریان و گروه های سیاسی همان طور که رزمندگان ما در ۸سال دفاع مقدس از امام خود پیروی کردند و ذره ای عقب نکشیدند.

به گزارش صبح قزوین، حجت الاسلام پناهیان در همایش ششمین یادواره شهدای دانشجو که عصر دیروز در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، با بیان اینکه ولایتمداری و حزب اللهی بودن به گوشه چشم نیست افزود:  جریان اخیری که در قم پیش آمد و بی حرمتی هایی که به حرم مطهر حضرت معصومه شد به اسم حزب اللهی گری انجام شد که البته عده ای پس از سخنرانی رهبری توبه کردند ولی هنوز هم عده ای هستند که اشتباهشان را قبول نکرده اند.
وی ادامه داد : حزب اللهی با بولتن و جریان و حزب ، حزب اللهی نمی شود همان طور که از ابتدا هم اینگونه نبوده است.
پناهیان تصریح کرد : شما باید با امام و ولی امرتان مانند همان فردی باشید که وقتی برای بیعت با پیامبر آمد پیامبر برای امتحان وی شرط کشتن پدر وی را برای بیعت مطرح کرد که البته واقعا پیامبر چنین قصدی نداشت ولی آن شخص چنان اعتقاد و ایمانی به ولی اش داشت که این شرط سخت را نیز پذیرفت.
با ولی بودن اینگونه است.
حجت الاسلام پناهیان افزود : عده ای تا فتنه خوب جلو آمدند ولی متأسفانه بعد از فتنه دارند زاویه پیدا می کنند و الان حرف دیگری می زنند، می گویند فلان کار باید انجام نمی شد فلان رفتار نباید صورت می گرفت.
وی ادامه داد: از کسانی که روی مسیر ولایتمداری حرکت می کنند ، عده ای شهید می شوند ، عده ای منتطرند  اینها رنگ عوض نمی کنند چرا که به خدا اتصال دارند و راه شهدا این است ، اگر از طریق  ولی خدا به خدا رسیدی دیگر رنگ عوض نمی کنی ولی اگر از طرق دیگر رفتی دیگر نمی شود و فقط با اتصال به خداست که راه درست می شود.
احمد پناهیان تصریح کرد: آنهایی که الان  مرگ می گویند به کسانی که جام زهر را به امام نوشاندند الان خودشان همان رفتار را با رهبری می کنند.
جام زهری که امام 7 سال در مقابل آن مقاومت کرد و رزمندگان هم به تبعیت از امام شان 7 سال عقب نکشیدند و در صحنه بودند.
پناهیان با بیان اینکه تنها با پیروی از ولایت فقیه است که می توان راه درست را رفت افزود : حق را با ولی تان بشناسید و دنباله روی لیدرهای سیاسی نباشید که شما را به ناکجاآباد می برند و به ظاهر حزب اللهی شان نگاه نکنید و بدانید که فتنه های آینده را لیدرهای به اسم حزب اللهی رهبری می کنند .
کسی را هم به جای ولی تان قرار ندهید بدانید کسی می تواند مانند ولی و امامش در صحنه باشد که ایمانش در اوج قله باشد.
انتهای پیام/3002/خ

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین