۱۳/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۶ یکشنبه

صبح قزوین شرایط واگذاری ۲۰۰۰ واحد مسکونی به جوانان
کد خبر: ۲۱۲۵ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

خورشیدی خبر داد:

شرایط واگذاری ۲۰۰۰ واحد مسکونی به جوانان

خورشیدی اعلام کرد: با همکاری سازمان ورزش و جوانان و مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین ۲ هزار واحد مسکونی مهر به جوانان برتر و شاخص استان قزوین اختصاص داده شد.

شرایط واگذاری ۲۰۰۰ واحد مسکونی به جوانان
سعید خورشیدی معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان قزوین در مصاحبه با خبرنگار صبح قزوین گفت: تفاهم نامه ای با مطالعه و کار کارشناسی، بین سازمان ورزش و جوانان و اداره مسکن و شهرسازی قزوین بسته شد، که طی آن 2000 واحد مسکونی در شهرک مهرگان و شهرستان آبیک به جوانان اختصاص یافته است.
وی هدف از این کار را ترویج فرهنگ ازدواج آسان، تسهیل سازی تهیه مسکن برای جوانان و تحکیم بنیان خانواده دانست و گفت: این موضوع برای نخستین ‌بار در  استان قزوین تحقق یافته است که با لحاظ کردن شرایط خاص به متقاضیان جوان واگذار می‌شود.
خورشیدی با اعلام این نکته که اختصاص واحدها با شرایط بسیار ویژه ای دارد گفت: طبق تفاهم نامه بسته شده، جوانان شهرهای قزوین، آبیک، البرز می توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.
مهمترین شرایط واگذاری عبارتند از:
  1. ازدواج
  2. بومی آن منطقه و شهر
  3. مهریه‌های پایین
  4. از دولت مسکن نگرفته باشند
  5.  از تاریخ عقدشان 2 سال نگذشته باشد
  6.  ن آنان بین 18 تا 30 سال باشد
خورشیدی اضافه کرد: حافظان قرآن، ورزشکاران و قهرمانان جهانی و آسیایی، برترین‌ها در هر زمینه‌ای، نخبگان در اولویت گرفتن تسهیلات میباشند.
وی ادامه داد: در جهت تسهیل در واگذاری واحدهای مسکونی به جوانان طی تفاهم نامه آمده است: این واحدها از واحد های آماده تحویل باشد.
 جوانان متقاضی با مراجعه به اداره مسکن و شهرسازی و تشکیل پرونده میتوانند پیگیرتقاضای خود باشند.
انتهای پیام/2004  

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان