۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین ارزانی پهنای باند
کد خبر: ۲۰۵۹ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

ارتباطات زیرساخت خبر داد:

ارزانی پهنای باند

شرکت ارتباطات زیرساخت قیمت هر STM۱ پهنای باند اینترنت را یک میلیون تومان کاهش داد و اعلام کرد که مشتریان شرکت‌های ارتباطات زیرساخت باید در قیمت‌های خود به مشتریان تخفیف داده و کاهش قیمت داشته باشند.

ارزانی پهنای باند
به گزارش صبح قزوین به نقل از روابط عمومی شرکت زیرساخت- محمود خسروی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این مطلب گفت: این کاهش قیمت با هدف حمایت از مصرف کننده نهایی و همچنین افزایش قدرت خرید مشتریان خدمات اینترنتی صورت گرفته است.
وی افزود: این تخفیف به مشتریان شرکت ارتباطات زیرساخت، مانند شرکت‌های ارایه دهنده خدمات اینترنتی، شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های دولتی و خصوصی دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعلق می‌گیرد و آنها باید در ارایه خدمات به مشتریان تخفیف و کاهش قیمت را لحاظ کنند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: این شرکت به عنوان شرکتی که وظیفه آن ایجاد زیربنای دولت الکترونیک در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است، در حوزه توسعه فنی نیز تلاش کرده است از فناوری‌هایی استفاده کند که امکان پیاده‌سازی دولت الکترونیک را فراهم می‌کند.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان