۱۵/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۱ یکشنبه

صبح قزوین دارایی خانواده سلطنتی انگلیس چقدر است؟
کد خبر: ۱۷۰۳۴۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۲/۳ ساعت: ۱۰:۳۸ ↗ لینک کوتاه

همزمان با نودمین سالگرد تولد الیزابت دوم ملکه انگلیس منتشر شد؛

دارایی خانواده سلطنتی انگلیس چقدر است؟

بر اساس یک گزارش که روز پنجشنبه و همزمان با نودمین سالگرد تولد الیزابت دوم ملکه انگلیس منتشر شد، ارزش دارایی های خانواده سلطنتی این کشور حدود ۵۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون پوند (برابر با ۸۴ میلیارد دلار) برآورد شد.

دارایی خانواده سلطنتی انگلیس چقدر است؟
به گزارش سرویس اقتصادی صبح قزوین ، موسسه «کانسالتنسی برند فایننس Consultancy Brand Finance » در گزارش خود در این باره اعلام کرد ارزش دارایی های خانواده سلطنتی انگلیس حدود 58 میلیارد و 400 میلیون پوند است که شامل 21 میلیارد پوند دارایی های ملموس مانند مجموعه گنجینه خزانه سلطنتی، املاک خصوصی و املاک سلطنتی و همچنین 37 میلیارد و 400 میلیون پوند دارایی های غیر ملموس می شود.
 همچنین بر اساس گزارش مذکور، خاندان سلطنتی انگلیس بیش از یک میلیارد پوند در اقتصاد این کشور مشارکت داشته و باعث افزایش ارزش در حوزه هایی مانند گردشگری و تجارت این کشور شده است.
برآورد ارزش دارایی های خاندان سلطنتی انگلیس تا حدی دشوار است، زیرا برخی از دارایی ها تحت مالکیت خصوصی قرار دارد و برخی دیگر مانند املاک سلطنتی، به نمایندگی از مردم انگلیس متعلق به ملکه این کشور است.
اعلام این گزارش در حالی است که مخالفان نظام سلطنتی در انگلیس، ارقام متفاوتی را درباره ارزش دارایی های خانواده سلطنتی این کشور اعلام کرده اند و این موضوع را تکذیب می کنند که خاندان سلطنتی انگلیس، باعث رونق گردشگری در این کشور شده است.

انتهای پیام/1404

منبع: مشرق

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان