۲۲/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۱۰ پنجشنبه

صبح قزوین واکنش حزب الله به حمله به کارگران علوی در طرابلس
کد خبر: ۱۴۷۲۶ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

واکنش حزب الله به حمله به کارگران علوی در طرابلس

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای با اشاره به ربودن،ضرب و شتم و زخمی کردن تعدادی از کارگران منطقه علوی نشین جبل محسن که از بیروت به طرابلس می رفتند آن را محکوم کرد.

واکنش حزب الله به حمله به کارگران علوی در طرابلس
به گزارش صبح قزوين به نقل از شبکه المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حمله به کارگران ساکن منطقه علوی نشین جبل محسن در طرابلس و شکنجه و زخمی کردن آنها را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است اقدام گروههای کوردل علیه کارگران جنایتی است که باید از سوی همه محکوم شود و این پیامی خطرناک به همه لبنانی ها است و زنگ خطر را برای مشکلات مذهبی در لبنان به صدا درآورده است.

حزب الله از مقامات امنیتی و قضایی خواست که اقدامات مطلوبی برای مقابله با تکرار این اقدامات به عمل آورند و از افراد عاقل در لبنان و به ویژه طرابلس نیز خواست که به تلاشهای خود بیافزایند.

شایان ذکر است افراد مسلح سنی به یک اتوبوس حامل کارگران علوی که از بیروت به سمت طرابلس حرکت می کرد حمله و نه نفر از آنان را زخمی کردند.
مهاجمان کارگران را مجبور کردند از یک اتوبوس در ورودی محله سنی نشین باب التبانه پایین بیایند و آنان را به زور به این محله منتقل کردند و آنان را کتک زدند و به ضرب گلوله زخمی کردند.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان