۰۵/ذو الحجة/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۴/۱۳ دوشنبه

صبح قزوین پیکان علی کریمی ۵۰۸ میلیون تومان فروش رفت/ حسرت ستاره فوتبال ایران
کد خبر: ۱۰۸۲۰۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۷/۵ ساعت: ۲۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

در مزایده ای به نفع معلولان

پیکان علی کریمی ۵۰۸ میلیون تومان فروش رفت/ حسرت ستاره فوتبال ایران

خودروی پیکان علی کریمی ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران در یک مزایده خیریه به نفع معلولان به مبلغ ۵۰۸ میلیون تومان فروخته شد. کریمی عنوان کرد ای کاش به گذشته برگردد و سوار پیکانش شود.

 پیکان علی کریمی ۵۰۸ میلیون تومان فروش رفت/ حسرت ستاره فوتبال ایران
به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین ، در مراسمی که به همین منظور و شب گذشته با حضور علی کریمی و تعداد زیادی از هنرمندان سینما در مشهد برگزار شد خودروی پیکان و قرمز رنگ این بازیکن فوتبال برای کمک به اسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش به مزایده گذاشته شد و به مبلغ ۵۰۸ میلیون تومان فروخته شد.

مراسم مزایده فروش اولین اتومبیل علی کریمی به سود آسایشگاه معلولان

در این مراسم که با حضور جمعی از خیران و همچنین ستاره های سینما و کسبه مشهد برگزار شد علاوه بر خریداری این خودرو به منظور کمک به معلولان مبلغ دو میلیارد تومان کمک نقدی جمع آوری شد.

بسیاری از شرکت کنندگان در این مراسم با تقبل بخشی از هزینه ها و مایحتاج این آسایشگاه در این امر خیر مشارکت کردند، به سهم خود در این سفره محبت شریک شدند.

در این مراسم افراد خیر و نیکوکار برای همدلی و کمک به معلولان اسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد هدایای متنوع مادی و معنوی از جمله کمک هزینه سفر، ارایه خدمات پزشکی و همچنین برپایی جلسات موسیقی و داستان نویسی را تقبل کردند.

کاش به گذشته بر می گشتم
علی کریمی فوتبالیست نامدار ایران در این مراسم با بیان اینکه ای کاش می شد به گذشته بر می گشتم گفت: دوست داشتم که به شرایط گذشته بازمی‌گشتم و می‌توانستم سوار این ماشین شوم.

وی با بیان اینکه به مدت دو سال با آسایشگاه معلولان فیاض بخش  برای کمک به معلولان ارتباط دارد افزود: خوشحالم که توانستم با این اقدام در راستای کمک به این قشر از جامعه قدمی بردارم.

مراسم مزایده فروش اولین اتومبیل علی کریمی به سود آسایشگاه معلولان

کریمی افزود: من از این خودرو خاطرات زیادی دارم و خوشحالم که امروز فروش آن برای معلولان این آسایشگاه خرسندی به همراه دارد و از این اقدام بیش از گذشته به حلاوت خاطرات من افزوده شد.
انتهای پیام/7008

منبع: مهر

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان