۱۰/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۶ سه شنبه

صبح قزوین اتاق عملیات برای نابودی حماس در غزه / چرا حمله نظامی به سوریه به تاخیر می‌افتد
کد خبر: ۱۰۶۵۷ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

افشاگری فعال عربستانی؛

اتاق عملیات برای نابودی حماس در غزه / چرا حمله نظامی به سوریه به تاخیر می‌افتد

فعال عربستانی که در سال‌های اخیر با نام "مجتهد" خبرهای بسیاری را از مسائل محرمانه خاندان حاکم در این کشور منتشر کرده، از دلیل تأخیر در حمله نظامی به سوریه و برنامه‌ای برای نابودی کامل جنبش حماس در غزه پرده برداشت.

اتاق عملیات برای نابودی حماس در غزه / چرا حمله نظامی به سوریه به تاخیر می‌افتد
به گزارش صبح قزوین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، مجتهد در صفحه خود در توییتر تأکید کرد: بر اساس اطلاعات درز کرده از اتاق عملیات مشترک آمریکا، اردن و عربستان، یکی از دلایل تأخیر حمله به سوریه، اطلاع از ورود شمار بسیاری از مزدوران و جاسوسان به سوریه است.
وی افزود، این اتاق عملیات از طریق مخالفان مسلح متوجه شده است که برخی از این مزدوران ردیاب همراهشان دارند تا در صورت حمله هدف قرار نگیرند.
بر اساس این گزارش، اتاق عملیات در اهداف خود برای حمله به سوریه بازنگری کرده و ممکن است که این حمله به اهداف مشخصی در ارتباط با "مواد شیمیایی" محدود شود.
مجتهد خاطرنشان کرد، در مصر نیز اتاق عملیات دیگری برای ارتکاب جنایتی تاریخی در غزه و نابودی کامل حماس در حال برنامه ریزی است.
وی تأکید کرد: در این اتاق عملیات عربستان، امارات و مصر با کمک "دحلان" (رئیس سابق سرویس امنیتی تشکیلات خودگردان) خود را برای حمله مصر به شهر فلسطینی "رفح" آماده می‌کنند و شاید این طرح طی 2 ماه آینده اجرا شود.
مجتهد خاطرنشان کرد: در این برنامه، پس از روی دادن حوادث "تروریستی" ساختگی، دولت مصر فاش -ادعا- می‌کند که این حوادث در غزه طرح ریزی شده به همین دلیل تصمیم می‌گیرد به "تروریسم" در غزه پایان دهد.
مجتهد اظهار داشت: بر اساس این برنامه، مصر با همراهی نیروهای دحلان به صورت زمینی به شهر فلسطینی رفح یورش می‌برد، و ارتش مصر در جریان این حمله شهر رفح را از وجود حماس "پاکسازی" کرده و به دحلان تحویل می‌دهد.
مجتهد درباره ادامه این عملیات برای نابودی کامل جنبش حماس، نوشت: پس از آن دولت مصر مدعی می‌شود که این مأموریت برای این منظور انجام شده که دیواری امن بین مصر و غزه ایجاد شود، و این منطقه در اختیار دحلان قرار می‌گیرد تا بقیه مأموریت را با حمایت لجستیکی مصر ادامه دهد.
پس از آن نیز دحلان با حمایت مالی عربستان، امارات و پشتیبانی نظامی و اطلاعاتی مصر و با کمک نیروهای محمود عباس و اردن بقیه مناطق غزه را از وجود حماس "پاکسازی" می‌کند.
انتهاي پيام/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان