۱۲/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۸ پنجشنبه

صبح قزوین رسانه‌ها قادر به انعکاس بين‌المللي روز قزوين هستند
کد خبر: ۱۰۲۷۱ تاریخ انتشار: // ساعت: : ↗ لینک کوتاه

شهردار قزوين مطرح کرد؛

رسانه‌ها قادر به انعکاس بين‌المللي روز قزوين هستند

برگزاري نخستين اجلاس شهر اسلامي فرصتي است تا شهر قزوين در سطج جهاني معرفي شود و اين مهم با همکاري خانواده بزرگ مطبوعات استان قزوين به تحقق خواهد رسيد.

رسانه‌ها قادر به انعکاس بين‌المللي روز قزوين هستند
به گزارش صبح قزوین به نقل از اداره روابط عمومي و امور بين‌المللي شهرداري قزوين؛ شهردار قزوين گفت: برگزاري نخستين اجلاس شهر اسلامي فرصتي است تا شهر قزوين در سطج جهاني معرفي شود و اين مهم با همکاري خانواده بزرگ مطبوعات استان قزوين به تحقق خواهد رسيد چراکه خانواده بزرگ مطبوعات استان قزوين اين توان را دارند تا بتوانند برنامه‌هاي مهم روز قزوين را در سطح بين المللي اطلاع‌رساني کنند.
مسعود نصرتي در آئين بزرگداشت روز خبرنگار و اختتاميه نخستين جشنواره فصلي مطبوعات استان قزوين افزود: معرفي شهر قزوين و استفاده از ظرفيت‌هاي اين شهر در راستاي توسعه آن به سرعت در حال انجام است و نتيجه اين مهم را در برنامه‌هاي روز قزوين خواهيم ديد.
وي با بيان اينکه در 9 شهريور 92 شاهد برگزاري اولين اجلاس جهاني شهر اسلامي به ميزباني شهر قزوين هستيم، گفت: در اين مجمع 27کشور اسلامي و تمام افراد تاثيرگذار حضور خواهند داشت و بايد از اين فرصت براي معرفي شهر قزوين استفاده کرد.
نصرتي با اشاره به برگزاري همايش تجليل از نخبگان در 14 شهريور92 با حضور شخصيت‌هاي ملي بيان کرد: اين همايش براي دومين سال برگزار خواهد شد و تلاش خواهيم کرد تا از ظرفيت چهره‌هاي ماندگار استان براي توسعه قزوين استفاده کنيم.
وي افزود: جشنواره بازي و اسباب بازي براي سومين سال متوالي در سراي سعدالسلطنه برگزار خواهد شد و برنامه‌هاي برگزاري اين جشنواره در سال جاري متفاوت‌تر از سال گذشته خواهد بود.
شهردار قزوين بيان کرد: در 17شهريور امسال 30سفير از کشورهاي اسلامي براي بازديد از شهر قزوين و حضور در جشنواره بازي و اسباب بازي و مسابقه بين المللي دوچرخه سواري به شهر قزوين خواهند آمد.
نصرتي بيان کرد: با توجه به برگزاري برنامه‌هاي بين المللي و ملي در هفته قزوين بايد اطلاع رساني مناسب و در سطح بين المللي صورت گيرد.
اين مقام مسوول گفت: خانواده بزرگ مطبوعات استان قزوين اين توان را دارند تا بتوانند برنامه‌هاي مهم روز قزوين را در سطح بين المللي اطلاع رساني کنند.
شهردار قزوين بيان کرد: در شهر قزوين کار تخصصي مديريت شهري توسط خبرنگاران پيشرفت خوبي کرده است و اطلاع رساني به شکل تخصصي در حال انجام است.
وي بيان کرد: براي معرفي شهر قزوين فرصت خوبي فراهم شده است تا در هفته قزوين اين شهر در سطح جهاني معرفي شود.
گفتني است؛ اين مراسم با همکاري شهرداري قزوين، سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري قزوين، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قزوين، سراي روزنامه نگاران استان قزوين و خانه مطبوعات استان قزوين برگزار شد.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان