۲۲/ذو الحجة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۵/۱۰ یکشنبه

صبح قزوین نماینده های مجلس فاطمه محمدبیگی
نام نماینده

نماینده قزوین

تعداد رای ۱۰۸۹۲۴

دکترا

فاطمه محمدبیگی

فاطمه محمدبیگی پزشک عمومی و مدرس دانشگاه و سیاستمدار اصولگرای ایرانی است. وی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در دورهٔ یازدهم است.

وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۰۸ هزار و ۹۲۴ رای، از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز از استان قزوین به عنوان نماینده اول استان انتخاب گردد و به مجلس راه یابد. وی هم اکنون دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه کمیسیون است.

 

 

 

در پی هشدارهای مکرر صورت گرفت؛

انتقاد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از روند کند واکسیناسیون در کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: متاسفانه وجود برخی کارشکنی‌ها و عدم حمایت‌ها و تخصیص اعتبار و بودجه مورد نیاز از سوی بانک مرکزی از علل عمده عدم پیشرفت پروژه‌‌های واکسن‌سازی در کشور است.

محمدبیگی خبر داد:

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه محرومیت‌زدایی استان قزوین

عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان البرز گفت: برای اولین بار حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه محرومیت‌زدایی استان قزوین اختصاص یافت که با این بودجه می توان شاهد تحول خوبی در مناطق محروم استان قزوین بود.

محمدبیگی در دیدار با معاون وزیر بهداشت سوریه:

ایران آماده برگزاری دوره‌های آموزشی بازآموزی برای پزشکان سوری است

عضو هیئت رئیسه گروه پارلمانی دوستی ایران و سوریه، در دیدار با معاون وزیر بهداشت سوریه، گفت: ایران آماده برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و میان‌مدت بازآموزی برای پزشکان سوری و دوره های تخصصی در سوریه و ایران است.

در پی اعتراض واحدهای صنعتی نسبت به قطعی برق:

طرح سوال از وزیر نیرو توسط دکتر محمدبیگی در دستور کار قرار گرفت

با توجه به اعتراضات مردمی و آسیب‌های وارد شده ناشی از قطعی برق به دستگاه‌های تولیدی در واحدهای صنعتی استان قزوین، دکتر محمدبیگی طرح سوال از وزیر نیرو را در دستور کار خود دارد.

محمد بیگی با اشاره به رشد معنادار تجرد گرایی دختران در کشور:

نگرانی از تجردگرایی دختران جدی است

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: تجرد گرایی دختران نه تنها موجب نگرانی شخصی و اجتماعی و خانوادگی برای خود دختران است بلکه این تنها زیستى بدون شک با حجم عظیمی از آسیب‌هاى اجتماعى همراه خواهد بود.

محمدبیگی:

درصد بالایی از آب کانال طالقان قبل از رسیدن به باغات هدر می‌رود

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان اینکه متاسفانه درصد بالایی از آب کانال طالقان قبل از رسیدن به باغات هدر می‌رود، گفت: برای حفظ و احیای باغستان باید اقدام کرد و با وجود اهمیتی که باغستان دارد، حقش نیست که این‌گونه در معرض بی‌برنامگی و بی‌توجهی قرار بگیرد.

محمدبیگی نوشت:

مستندات برخی تخلفات در انتخابات شوراها را بدون تعلل پیگیری می کنیم

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس در توئیتی به دریافت گزارش هایی از شکایات در خصوص تخلفات در انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کرد.

در توئیتر؛

نمایندگان مردم در خانه ملت جان باختن دو بانوی خبرنگار حوزه محیط زیست را تسلیت گفتند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در توئیت های جداگانه ای حادثه اتوبوس خبرنگاران و درگذشت دوبانوی خبرنگار را به تسلیت گفتند.

نماینده مردم قزوین در مجلس:

عملکرد وزارت کشور در برگزاری انتخابات و اعلام نتایج بسیار ضعیف بود/ از مراجع قانونی پیگیر کارشکنی دولت هستیم

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: عملکرد وزارت کشور در زمینه برگزاری انتخابات و اعلام نتایج بسیار ناقص و ضعیف بود؛ از این رو این وزارتخانه در خصوص اهمال صورت گرفته باید پاسخگوی مردم و افکار عمومی باشد.

محمدبیگی در توئیتی نوشت:

دولت آینده باید برای احقاق حقوق سربازان حوزه سلامت تمام قد بایستد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم توجه به حقوق مدافعان سلامت و کادر درمان تاکید کرد.

اخبار استان قزوین