۱۶/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۱ پنجشنبه

صبح قزوین نماینده های مجلس فاطمه محمدبیگی
نام نماینده

نماینده قزوین

تعداد رای ۱۰۸۹۲۴

دکترا

فاطمه محمدبیگی

فاطمه محمدبیگی پزشک عمومی و مدرس دانشگاه و سیاستمدار اصولگرای ایرانی است. وی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در دورهٔ یازدهم است.

وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۰۸ هزار و ۹۲۴ رای، از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز از استان قزوین به عنوان نماینده اول استان انتخاب گردد و به مجلس راه یابد. وی هم اکنون دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه کمیسیون است.

 

 

 

انتقاد شدید نماینده مردم قزوین در مجلس؛

اگر رئيس سازمان مديريت بحران كشور توانایی مدیریت ندارد استعفا دهد

فاطمه محمدبیگی گفت: گله عمده من به آقای نجار مدیر بحران کشور است که متاسفانه با وجود بازدیدی که از منطقه سیل زده آوج و الموت داشتند اقدام موثری از سوی ایشان انجام نشده و اعتباری به استان‌ تخصیص نیافت؛ از این رو اگر قادر به انجام مسئولیت نیست کنار رفته و فرد دیگری عهده دار مسئولیت شود.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس:

تکمیل پروژه آب‌رسانی به آبیک نیازمند ۱۰۰میلیارد تومان اعتبار است

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از نیاز پروژه آب‌رسانی به آبیک به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مصاحبه با صبح قزوین:

واکسن‌های آلوده در ژاپن نشان‌گر بی‌توجهی امریکا به سلامت جهانی است

فاطمه محمدبیگی گفت: قطعا تجربه‌ای مثل ژاپن نشان می‌دهد که هر گونه اتفاقی ممکن است درباره واکسن‌های امریکایی بی‌افتد و اکنون کمترین میزان صدور واکسن به کشورها مربوط به امریکا و انگلیس است و این دو کشور کمک چندانی به ملت‌های دیگر نمی‌کنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس:

مشکل اراضی عظیمیه در اولویت رسیدگی قرار دارد

فاطمه محمدبیگی گفت: باید موضوع عظیمیه از جمله تامین زیرساخت‌های این اراضی را در اولویت قرار دهیم چراکه مردم دیگر تحمل اتفاقات جدید را ندارند و اگر به این موضوع توجه نشود احساس تبعیض و بی عدالتی خواهند کرد.

فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با صبح قزوین:

صنایع کوچک دستاوردهای بزرگی برای کشور دارند

فاطمه محمدبیگی گفت: متاسفانه در چندسال گذشته در معرفی ظرفیت‌های داخلی به خارج از کشور برای توسعه صادرات و محصولات صنایع و خصوصا صنایع کوچک خیلی بد عمل شده است؛ تعداد رایزن‌های بازرگانی ما حتی در کشورهای همسایه در حداقل‌ترین حالت ممکن قرار دارد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی:

روستا‌های استان در دو سال آینده از نعمت گاز برخوردار می‌شوند

نماینده مردم قزوین، البرز و ِآبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: نهضت گازرسانی به مناطق مختلف این استان فعال شده است و در یک پروسه دو ساله شاهد محرومیت زدایی در حوزه گاز رسانی خواهیم بود.

در پی هشدارهای مکرر صورت گرفت؛

انتقاد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از روند کند واکسیناسیون در کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: متاسفانه وجود برخی کارشکنی‌ها و عدم حمایت‌ها و تخصیص اعتبار و بودجه مورد نیاز از سوی بانک مرکزی از علل عمده عدم پیشرفت پروژه‌‌های واکسن‌سازی در کشور است.

محمدبیگی خبر داد:

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه محرومیت‌زدایی استان قزوین

عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان البرز گفت: برای اولین بار حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه محرومیت‌زدایی استان قزوین اختصاص یافت که با این بودجه می توان شاهد تحول خوبی در مناطق محروم استان قزوین بود.

محمدبیگی در دیدار با معاون وزیر بهداشت سوریه:

ایران آماده برگزاری دوره‌های آموزشی بازآموزی برای پزشکان سوری است

عضو هیئت رئیسه گروه پارلمانی دوستی ایران و سوریه، در دیدار با معاون وزیر بهداشت سوریه، گفت: ایران آماده برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و میان‌مدت بازآموزی برای پزشکان سوری و دوره های تخصصی در سوریه و ایران است.

در پی اعتراض واحدهای صنعتی نسبت به قطعی برق:

طرح سوال از وزیر نیرو توسط دکتر محمدبیگی در دستور کار قرار گرفت

با توجه به اعتراضات مردمی و آسیب‌های وارد شده ناشی از قطعی برق به دستگاه‌های تولیدی در واحدهای صنعتی استان قزوین، دکتر محمدبیگی طرح سوال از وزیر نیرو را در دستور کار خود دارد.

اخبار استان قزوین