پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گفتگو


رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پاسخ به حواشی منتشر شده:

انتشار مصاحبه گزینش‌شده از من توسط "ایلنا" شیطنت رسانه‌ای بود/ در شان نماینده انقلابی نیست به دنبال رانت و اشرافی‌گری باشد/ با واگذاری ماشین به نمایندگان موافق نبودم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: مصاحبه‌ای که با خبرگزاری ایلنا در قزوین داشتم صدر و ذیل آن با تیترهایی که منتشر شده است، همخوانی ندارد و اقدام صورت گرفته و گزینشی کردن صحبت‌های من، یک شیطنت رسانه‌ای بود.


حائز رتبه ششم کنکور علوم انسانی از قزوین:

برای موفقیت‌ خود هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی بلندمدت داشتم/ هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم

حائز رتبه ششم کنکور علوم انسانی گفت: برای موفقیت در کنکور سراسری هدف‌گذاری کرده و برنامه‌ریزی بلندمدت داشتم و برای هر هفته و هر ماه برنامه جداگانه‌ای تعریف کرده و در نهایت تلاش کردم تا چشم انداز کلی برای خود داشته باشم.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین: 

افراد سالم نیازی به تزریق واکسن آنفلوانزا ندارند/ ۲۰ درصد جمعیت هدف کشور با تزریق واکسن ایمن می‌شوند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: داروهای کمکی برای کاهش عوارض آنفلوانزا بیشتر از کرونا تایید شده است، در نتیجه مردم عادی قطعا به تزریق واکسن آنفلوانزا نیاز نخواهد داشت.


رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

بازگشت به کار کارکنان عوارضی قزوین قطعی است/ پیگیر مراحل اداری وعده‌های نوبخت هستیم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: پیگیری حل مشکلات کارکنان عوارضی قزوین هم‌اکنون روند قانونی خود را طی می‌کند.


مدیرعامل سازمان باغستان سنتی قزوین مطرح کرد

نابودی یک سوم مساحت باغستان‌های قزوین طی ۶۰سال گذشته/ بودجه ۸ میلیاردی برای حفظ باغات اختصاص یافت/ اولویت باغستان مهمتر از ساخت هر پروژه شهری است

مدیرعامل سازمان باغستان سنتی قزوین گفت: باغستان صرفا یک زمین کشاورزی ساده نیست بلکه قدمت بسیاری دارد و هویت فرهنگی و اقتصادی ما به نوعی وابسته به این باغستان است.


رئیس شبکه بهداشت شهرستان آبیک:

بیمارستان شهدای آبیک به سیستم "اکوی قلب" مجهز شد

رئیس شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان آبیک گفت: بیمارستان شهدای آبیک به دستگاه "اکوی قلب" تجهیز شده و امیدواریم ارائۀ خدمات با تعرفۀ دولتی انجام شود.


بخشدار الموت غربی در مصاحبه با صبح قزوین:

مشکل تأمین آب روستای "فِشک" الموت درحال حل‌شدن است/ اختصاص ۲۰۰میلیون تومان جهت تکمیل آب‌رسانی

بخشدار الموت غربی گفت: با توافقات و رایزنی‌های صورت گرفته، مشکل آب مردم منطقه فشک حل شده است و مردم این روستا از آب بهره‌مند می‌شوند و در این راستا ۲۰۰میلیون تومان برای تکمیل پروژه اختصاص یافته است.


دبیر حزب موتلفه استان قزوین:

عدم صداقت با مردم بزرگترین آفت و خطای فاحش رئیس‌جمهور است/ چرا باید امروز جامعه‌ی ما رویای اجاره و خرید مسکن داشته باشد؟

دبیر حزب موتلفه استان قزوین گفت: عدم صداقت بزرگترین آفت و خطای فاحش رئیس جمهور در طول تاریخ ریاست جمهوری کشور است که یقینا به عنوان یکی از دوران‌های تلخ و سیاهی که هیچگاه نشد مردم از رئیس جمهور حرف راست بشنوند، در خاطرها خواهد ماند.


مسئول گروه جهادی "مهلا" در قزوین:

طرح "پیشکشی باران" اجرا می‌شود/ تولید عروسک‌های اربعین برای دومین سال متوالی در قزوین

مسئول گروه جهادی "مهلا" در قزوین گفت: طرح "پیشکشی باران" با هدف ترویج فرهنگ ایرانی_اسلامی و برداشتن قدمی در حرکت عظیم اربعین از سال گذشته در قزوین شکل گرفت.


یک چاپخانه‌دار قزوینی:

افزایش ۱۰۰درصدی قیمت مواداولیه صنعت چاپ را مختل کرد/ دولت به جای حمایت کارشکنی می‌کند

یک چاپخانه‌دار قزوینی با اشاره به افزایش قیمت مواد مصرفی مورد استفاده در حوزه چاپ گفت: دولت نه تنها حمایت نمی‌کند بلکه شرایط را سخت‌تر هم می‌کند


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات قزوین:

برگزاری پیاده‌روی اربعین امسال جزو احتمالات است/ احتمال اعزام محدود موکب‌ها به کربلا/ موکب‌داران قزوینی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: برگزاری مراسم اربعین در سال‌ جاری جزو احتمالات است، لذا از موکب داران درخواست داریم هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و محدودیتی برای موکب داران وجود ندارد.


مسئول حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان خبرداد

ساخت منزل مسکونی برای خانواده دارای ۸معلول در طارم‌سفلی/۷۰۰ گروه جهادی در قزوین ثبت شد

مسئول حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان از ساخت دو منزل مسکونی برای خانواده دارای 8معلول در روستای سزنق طارم‌سفلی خبر داد.