پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گفتگو


کارشناس مسائل سیاسی در مصاحبه با صبح قزوین:

گره‌زدن مشکلات معیشتی به برجام، عامل بی‌ارزشی پول ملی شد/ دولت به‌واسطه بی‌تدبیری‌ها و ندانم کاری‌هایش از مردم عذرخواهی کند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: منشأ بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را باید در سیاست خارجی و داخلی نابخردانه کارگزاران فعلی در دوره دولت بی‌تدبیر سراغ گرفت که حل تمام مشکلات را به برجام گره زدند.


کارشناس اقتصادی:

تکرار مذاکره فریب جریان اصلاحات برای انتخابات آینده است/ اراده قوی در بدنه مدیریتی دولت دیده نمی‌شود

کارشناس اقتصادی گفت: تکرار مذاکره یک فریب سیاسی برای انتخابات 1400 در جریان اصلاحات است.


مسئول دفتر نماینده مردم قزوین در مجلس:

نقد منصفانه هیچ نسبتی با توهین و تمسخر ندارد/ برخورد با هتاکی و جنجال‌آفرینی در حوزه رسانه ضروریست

مسئول دفتر نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: در راستای دفاع از زحمات خبرنگارانی که پا به پای مسئولین در تمام عرصه‌ها در راستای پوشش درست اخبار رسالت خبرنگاری را به نحوه احسن انجام داده‌اند و درخواست‌های مکرر مردمی برای برخورد با فضای غبارآلود تحریف و تخریب، بر خود لازم می‌دانیم رسیدگی به تخلفات آشکار را از مراجع قضایی پیگیری کنیم.


مسئول کمیته رسانه قرارگاه جهادی طلاب قزوین:

تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی را ساماندهی کردیم/ حضور طلاب بسیجی قزوین برای مشاوره بیماران

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی قرارگاه جهادی طلاب قزوین گفت: وضعیت تغسیل و تدفین بیماران کرونایی با ورود طلاب بسیجی جهادگر به این عرصه سامان‌دهی شد؛ در این زمینه طلاب خواهر و برادر برای تغسیل اموات کرونایی به آرامستان‌ها اعزام شدند.


معاون سازمان علمی و پژوهشی سپاه استان قزوین:

۲۰ اختراع توسط نخبگان بسیجی در سال جاری ثبت شد/ سازماندهی ۳۰۰ مخترع به همت سپاه/ ساخت دستگاه ضدعفونی‌کننده توسط بسیجیان قزوینی

معاون علمی و پژوهشی سپاه استان قزوین گفت: هم اکنون حدود 300 مخترع، مبتکر و نخبه به صورت رسمی در سازمان علمی و پژوهشی استان سازماندهی شده که در قالب 12 کارگروه علمی و تخصصی فعالیت دارند.


داور و مربی بسیجی فدراسیون کاراته:

بسیج یک نیروی خودجوش مردمی است/ به رشته‌های ورزشی بانوان اهمیت کافی داده نمی‌شود

بانوی ورزشکار بسیجی گفت: به رشته‌های ورزشی بانوان اصلا اهمیت داده نمی‌شود؛ درحالی که دختران امروز، مادران فردا هستند و باید خوب آموزش ببینند تا جامعه ای شاد و پرانرژی و باانگیزه داشته باشیم.


سرپرست سازمان صمت استان اعلام کرد

افزایش ۲۱ درصدی توزیع روغن در قزوین/ خرید مازاد بر نیاز مردم مشکل‌ساز شده است

سرپرست سازمان صمت استان قزوین گفت: براساس آمار و ارقام، تقریبا روغن ۲۱ درصد بیشتر از ظرفیت سنوات و ماه‌های گذشته در استان قزوین توزیع شده است.


مدیرکل آموزش و پرورش استان در مصاحبه با صبح قزوین:

۶ هزار دانش‌آموز قزوینی به برنامۀ «شاد» دسترسی ندارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به وضعیت استفاده دانش‌آموزان از اینترنت و شبکه شاد گفت: تقریبا 88 درصد دانش‌آموزان استان به برنامۀ «شاد» دسترسی دارند و ۶ هزار دانش آموز نیز به این بستر دسترسی ندارند.


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان:

۲۵۰ روستای قزوین به اینترنت دسترسی ندارد/ اتصال ۱۰ روستای قزوین به شبکه اینترنت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: طی هفته گذشته ۱۰روستا در مناطق مختلف استان شامل طارم، الموت، شهرستان آوج و آبیک به شبکه اینترنت متصل شدند.


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان:

۱۲پروژه تحقیقاتی بسیج قزوین به وزراتخانه ارسال شد/ حضور تیم‌های ۱۵نفره پزشکی در طرح مقابله با کرونا

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قزوین گفت: دستاوردهای پژوهشی و علمی بسیاری داشتیم از جمله اینکه 12 طرح علمی از اختراعات و اکتشافات نخبگان جامعه پزشکی استان قزوین به وزارت بهداشت، دانشگاه بقیه الله و سازمان بسیج جامعه کشور ارسال شده است.


مسئول علمی بسيج دانشجویی استان قزوين:

پژوهش و مطالبه‌گری راهبرد سازمان علمی بسیج دانشجویی است/ به دنبال راه‌اندازی مرکز تحقیقات هستیم

مسئول علمی بسيج دانشجویی استان قزوين گفت: اعضای بسیج دانشجویی با رویکرد مسئله محور در دانشگاه‌های سطح استان به صورت تیم یا کارگروه روی مسائل و مشکلات مربوط به استان کار و پژوهش انجام می‌دهند.


رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:

۱۰ گروه جهادی طلبه در حوزه کرونا فعالیت می‌کنند/ راه‌اندازی قرارگاه مواسات و کمک به طلاب نیازمند قزوینی

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: ۱۰ گروه جهادی به صورت شیفتی در راستای مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند؛ همچنین ایجاد قرارگاه مواسات در پایگاه‌ها و تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته‌ معیشتی به طلاب نیازمند هم از دیگر اقدامات انجام شده در ایام کرونا است.