پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گفتگو


سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کرد

سیر نزولی شیوع"کرونا"در قزوین/ اصناف با رعایت اصول پروتکل‌ها بازگشایی می‌شوند/ همکاری بسیج در طرح غربالگری قابل تحسین بود

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت : همکاری نیروهای سپاه و بسیج به ویژه در طرح غربالگری جمعیت، به صورت تلفنی و حضوری و همچنین همکاری در حوزه درمان و تهیه اقلام بهداشتی چشمگیر و قابل تحسین و تقدیر بوده است.


کارشناس مسائل دینی در مصاحبه با صبح قزوین:

درس تربیتی فراگیری بیماری در جهان این است که نباید از یاد خدا غافل شویم/ جوانان با ادعیه‌ی مفاتیح مانوس شوند/ حادثه فراگیری "کرونا" جهان را مضطر به امام کرد

کارشناس مسائل دینی گفت: در ابتلائات است که ما مضطر به امام می‌شویم، این رنج‌ها نیاز انسان به امام را یادآور می‌شود و انسان امروز به این نتیجه می‌رسد که مکتب و تفکر مادی، مدینه‌ی فاضله‌ای که گمان می‌کرد نیست و نیاز به امام دارد.


دبیر ستاد نیمه شعبان استان قزوین عنوان کرد؛

توزیع ۳۱۳ بسته ارزاق و پاک کردن حساب دفتری بدهکاران/فضای بیمارستان‌ها امام زمانی می‌شود

دبیر ستاد نیمه شعبان استان قزوین گفت: هیئت‌های مذهبی و گروه‌های فرهنگی باتوجه به شیوع ویروس کرونا، نیمه شعبان امسال اقداماتی را انجام می‌دهند که تهیه بالغ بر 313 بسته ارزاق و پاک کردن حساب دفتری بدهکاران از جمله آن‌هاست.


عضو کمیسیون قضایی مجلس:

امریکا همیشه ناقض تعهدات بین‌المللی است/ دولتمردان فعالیت‌های هسته‌ای را به قبل از برجام برگردانند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: چون‌ غربی‌ها ناقض تعهدات و الزامات مربوط به برجام شدند؛ ما نیز حق داریم که به موجب مفاد قرارداد که در برجام پیش‌بینی شده فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای خود را از سر بگیریم که شروع شده است.


دبیر قرارگاه جهادی شهدای روحانیت استان اعلام کرد

خدمت‌رسانی ۴۰ روحانی در بیمارستان‌های قزوین/ غسال‌ها و کادر آرامستان بسیار مظلوم واقع شده‌اند

دبیر قرارگاه جهادی شهدای روحانیت استان قزوین گفت: چهل طلبه‌ی خانم و آقا در دو بیمارستان بوعلی و ولایت و در سه شیفت کاری به روحیه بخشی به بیماران و ارائه خدمات به آن‌ها می‌پردازند.


فرماندار شهرستان آوج:

بزرگترین معدن خاورمیانه در آوج فعال می‌شود/ این شهرستان در حوزه گردشگری مظلوم واقع شده است

فرماندار شهرستان آوج گفت: مجوزهای کارخانه معدن کربنات کلسیم نیز صادر شده و مشکلاتش درحال پیگیری است تا طی ماه‌های آینده به مرحله اجرا برسد، این طرح بزرگترین معدن کربنات کلسیم خاورمیانه است.


بهترین مهاجم لیگ برتر کبدی در مصاحبه با صبح قزوین:

کسب مقام در لیگ برتر، اتفاق شیرین سال ۹۸ بود/ مردم با خانه ماندن به شکست کرونا کمک کنند

بهترین مهاجم لیگ برتر کبدی گفت: از تمام کادر درمان، پزشکان و پرستاران که شبانه روز سخت در حال تلاش هستند تشکر می‌کنم و از مردم درخواست دارم در خانه بمانند تا بتوانیم با کمک هم کرونا را شکست دهیم.


مسئول اجرایی قرارگاه شهدای روحانیت قزوین اعلام کرد

تولید روزانه ۳هزار ماسک/ روحانیون جهادگر تا پایان حضور "کرونا" آماده‌ی خدمت‌رسانی هستند

مسئول اجرایی قرارگاه جهادی شهدای روحانیت استان قزوین گفت: قرارگاه شهدای روحانیت با شیوع ویروس کرونا از 14 اسفند سال ۹۸ فعالیت خود را با 100طلبه و 30عضو ثابت آغاز کرد و تا ریشه‌کنی کرونا آماده‌ی خدمت به مردم است.


نویسنده و محقق حوزه دفاع مقدس در مصاحبه با صبح قزوین:

مقایسه‌ی تعداد رستوران‌ها با کتاب‌فروشی‌ها بیانگر وضعیت مطالعه مردم قزوین است/ در روزهای کرونایی با کتب الکترونیکی سرگرم شویم/ شهادت سردار سلیمانی تلخ‌ترین خاطره سال ۹۸

این نویسنده و محقق حوزه دفاع مقدس می‌گوید: در این ایام که به واسطه‌ی کرونا همه جا تعطیل شده، استفاده از کتب الکترونیک می‌تواند شرایط تغذیه‌ی روح را فراهم کند از سوی دیگر هزینه‌ی خرید این کتاب‌ها کمتر از نسخه چاپی است.


منتخب مردم قزوین در مجلس یازدهم اعلام کرد

اجرای صحیح خصوصی‌سازی، راه دستیابی به "جهش تولید"/ دولت در زمینه حمایت از تولیدات داخلی ضعیف عمل می‌کند

منتخب مردم قزوین در مجلس یازدهم گفت: اجرای درست اصل 44 و خصوصی سازی که در چند سال گذشته به‌خوبی اجرا نشد، از عوامل رسیدن به جهش تولید است، لازم است خصوصی سازی، کوچک سازی و سبک سازی دولت با واگذاری شرکت به مدیران توانمند جهادی، شایسته، پاکدست و جوان تحقق یابد.


معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان:

۱۱۱ نفر با اختلال اوتیسم در قزوین شناسایی شده‌اند/ تبدیل‌شدن این بیماری به یکی از همه گیرترین اختلالات رشدی

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان قزوین گفت: غربالگری اختلال اوتیسم از سال 95 در قزوین آغاز شده و اکنون با مراجعه حضوری به تنها مرکز اوتیسم استان قابل انجام است، تاکنون نیز 111 نفر با این اختلال در استان شناسایی شده است.


گزارش صبح قزوین از سنت‌های قدیمی؛

بازی‌های محلی، فرصتی برای کنار هم بودن/ فیلم اجرای بازی‌های بومی را برای هیئت ورزش‌های محلی ارسال کنید

شاید در این روزهای خانه نشینی، کودکان دلتنگ بازی در پارک و مدرسه شوند و دوری از فضای بازی خود می‌تواند موجب بی‌حوصلگی آن‌ها شود. اما خانواده‌ها می‌توانند در کنار هم بازی‌هایی را انجام دهند که نیاز به خروج از منزل نداشته و لحظات شادی را برای آنها ایجاد کند.