پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گفتگو


عضو تیم ملی والیبال نشسته در مصاحبه با صبح قزوین:

ورزش جانبازان و معلولان نیازمند حمایت و سرمایه‌گذاری است/ والیبال نشسته استان پتانسیل بالایی دارد

حسین فرزانه سیاهکل گفت: برای ورزش‌های جانبازان و معلولین سرمایه گذاری مناسبی انجام نمی‌شود و از نظر سخت‌افزاری نیز امکانات به طور عمده شامل حال این نوع از ورزش نمی‌شود.


مجری طرح "چهارشنبه‌های طلایی" در مصاحبه با صبح قزوین:

راه انس با مخاطب را در "امر به معروف" انتخاب کرد‌یم/ اجرای طرح چهارشنبه‌های طلایی حساسیت دشمن را برانگیخت

مجری طرح "چهارشنبه‌های طلایی" گفت: ما در "امر به معروف" راه انس با مخاطب و تاثیر بر او را انتخاب کرده‌ایم، روش ما تذکر لسانی را هم درون خود داشته و در واقع چیزی فراتر از آن است.


فعال حوزه جوانان:

وظیفه‌ تشکل‌ دانشجویی ایجاد نگاه نقادانه و امیدبخشی است/ دنیاطلبی مسئولان، سرعت تحقق جامعه اسلامی را کُند می‌کند

این فعال حوزه جوانان گفت: وظیفه‌ی تشکل‌های دانشجویی ایجاد نگاه نقادانه در کنار امیدبخشی به آینده در نوع برخورد به مسائل جاری کشور است.


فرمانده تیپ رزمی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین:

دشمن با کشاندن ناامنی به کشور دنبال تخریب دستاوردهای انقلاب است/ حضور فعالانه‌ سپاه در مرزها حق ایجاد ناامنی را از تروریست‌ها سلب می‌کند

فرمانده تیپ رزمی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: گاهی دستاوردهای انقلاب در سوریه و عراق به خطر می‌افتد که حضور سپاه در سوریه و انجام عملیات‌ها تنها راه مقابله با دشمن است، اما هم‌اکنون دشمنان در تلاشند با کشاندن ناامنی به داخل کشور دستاوردهای انقلاب را خدشه دار کنند.


مربی کودکان کم‌شنوا و ناشنوا:

تشخیص زودهنگام و آموزش مناسب کلید موفقیت کودکان کم‌شنوا و ناشنواست

مربی مرکز آموزشی-توانبخشی کودکان کم‌شنوا و ناشنوای پرنیان گفت: با توجه به پیشرفت علم و امکان تشخیص اختلال شنوایی از بدو تولد والدین حتما مشکل فرزند خود را از همان سن کم پیگیری کنند؛ چراکه در این صورت فرزندان موفق‌تری خواهند داشت.


عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور قزوین:

عزاداری درست به اصلاح اجتماعی می‌انجامد/ مداحان و شاعران به دنبال متون اصیل و باارزش باشند

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور قزوین با بیان اینکه عزاداری درست به اصلاح اجتماعی می‌انجامد، گفت: ادبیات عاشورایی باید مبتنی بر شناخت باشد؛ لذا ضرورت دارد مداحان و شاعران آگاهی‌های خود را افزایش داده و به دنبال متون اصیل و با ارزش باشند.


مدیر مرکز رباتیک "ارمغان دانش" استان قزوین:

هدفم آماده‌سازی دانش‌آموزان قزوینی برای مسابقات جهانی است/ آموزش رباتیک از طریق برگزاری کلاس‌های مجازی

مدیر مرکز "ارمغان دانش" استان قزوین گفت: کانون ارمغان دانش درنظر دارد برای کسانی که شرایط حضور در کلاس‌‎های آموزشی را ندارند، خدمات آموزشی مجازی ارائه دهد و در این راستا به تولید محتوا و کلیپ‌های آموزشی برای دست‌یابی همگانی دانش‌آموزان به محتویات آموزشی بپردازد.


عضو هئیت علمی دانشگاه تهران:

"شفافیت آرا"، تضمین سلامت عملکرد مجلس است/ نماینده‌ای که حسابش پاک است از شفافیت فرار نمی‌کند/ عده‌ای به‌دنبال بدبخت نشان‌دادن کشور هستند

عضو هئیت علمی دانشگاه تهران گفت: نمایندگان به‌عنوان وکلای مردم وظیفه دارند آرای خود را به‌طور شفاف بیان کنند کسی که حسابش پاک باشد از شفافیت آرا باکی ندارد و از آن فرار نمی‌کند و تنها آن‌هایی از شفافیت آرا فرار می‌کنند که حسابشان پاک نباشد.


دانش‌آموزان قزوینی در میزگرد صبح قزوین:

راه رسیدن به پیشرفت باز است، فقط ما باید اراده کنیم/ در جشنواره "نوجوان سالم" رتبه اول کشور را کسب کردیم

دانش‌آموزان قزوینی در میزگرد صبح قزوین گفتند: به نظرم پیشرفت و موفقیت در گرو تلاش خودِ فرد از سویی و حمایت و انگیزه بخشی و امیددهی از سوی دیگر است زیرا انتقال موج مثبت از سوی مدرسه و خانواده بدون شک در ایجاد انگیزه، دلگرمی و ترغیب فرد برای رسیدن به هدف موثر است.


مسئول امور نیازمندان واحد آستان قدس رضوی محمدیه:

۶۰بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اهدا شد/ پوشش ۷۰ خانواده‌ محروم توسط آستان قدس‌رضوی

مسئول امور نیازمندان واحد آستان قدس رضوی محمدیه تعداد خانواده‌های نیازمند شناسایی شده در شهر محمدیه را حدود ۷۰ خانواده عنوان کرد و گفت: برای رسیدگی بهتر به افراد تحت پوشش، کانون شهرک مهرگان نیز به صورت جداگانه فعالیت می‌کند چراکه در این شهرک تعداد خانواده‌های تحت پوشش بیشتر است.


عضو شورای راهبردی اربعین کشور:

سیدالشهدا، تنها عامل جهانی شدن بزرگترین تجمع مسلمانان است/ توجه به یزیدیان زمان، لازمه جریان اربعین است

عضو شورای راهبردی اربعین کشور با بیان اینکه سیدالشهدا، تنها عامل جهانی شدن بزرگترین تجمع مسلمانان است، گفت: توجه به یزیدیان زمان، لازمه جریان اربعین است.


مصاحبه خواندنی صبح قزوین با غواص دوران دفاع مقدس:

سخت‌ترین دوره اسارت غواصان کربلای ۴ در بصره و چرخاندن آنها در شهر بود/ گفته بودند ماهی‌ها ما را خورده‌اند/ تمسک به ولایت فقیه، رمز مقاومت بود

حمزه صابری فر گفت: در عملیات کربلای 4غواصان به اسارت گرفته شدند و تا یک سال و انتشار عکس غواصان دست بسته پیش از شهادت خبری از آن‌ها نبود، بدترین زمان اسارت بصره و چرخندن اسرا در شهر بود اما در این زمان روضه حضرت زینب(س) در شام تسکینی برای ما بود.