پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گزارش


رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پاسخ به حواشی منتشر شده:

انتشار مصاحبه گزینش‌شده از من توسط "ایلنا" شیطنت رسانه‌ای بود/ در شان نماینده انقلابی نیست به دنبال رانت و اشرافی‌گری باشد/ با واگذاری ماشین به نمایندگان موافق نبودم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: مصاحبه‌ای که با خبرگزاری ایلنا در قزوین داشتم صدر و ذیل آن با تیترهایی که منتشر شده است، همخوانی ندارد و اقدام صورت گرفته و گزینشی کردن صحبت‌های من، یک شیطنت رسانه‌ای بود.


حائز رتبه ششم کنکور علوم انسانی از قزوین:

برای موفقیت‌ خود هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی بلندمدت داشتم/ هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم

حائز رتبه ششم کنکور علوم انسانی گفت: برای موفقیت در کنکور سراسری هدف‌گذاری کرده و برنامه‌ریزی بلندمدت داشتم و برای هر هفته و هر ماه برنامه جداگانه‌ای تعریف کرده و در نهایت تلاش کردم تا چشم انداز کلی برای خود داشته باشم.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین: 

افراد سالم نیازی به تزریق واکسن آنفلوانزا ندارند/ ۲۰ درصد جمعیت هدف کشور با تزریق واکسن ایمن می‌شوند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: داروهای کمکی برای کاهش عوارض آنفلوانزا بیشتر از کرونا تایید شده است، در نتیجه مردم عادی قطعا به تزریق واکسن آنفلوانزا نیاز نخواهد داشت.


رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

بازگشت به کار کارکنان عوارضی قزوین قطعی است/ پیگیر مراحل اداری وعده‌های نوبخت هستیم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: پیگیری حل مشکلات کارکنان عوارضی قزوین هم‌اکنون روند قانونی خود را طی می‌کند.


مدیرعامل سازمان باغستان سنتی قزوین مطرح کرد

نابودی یک سوم مساحت باغستان‌های قزوین طی ۶۰سال گذشته/ بودجه ۸ میلیاردی برای حفظ باغات اختصاص یافت/ اولویت باغستان مهمتر از ساخت هر پروژه شهری است

مدیرعامل سازمان باغستان سنتی قزوین گفت: باغستان صرفا یک زمین کشاورزی ساده نیست بلکه قدمت بسیاری دارد و هویت فرهنگی و اقتصادی ما به نوعی وابسته به این باغستان است.


رئیس شبکه بهداشت شهرستان آبیک:

بیمارستان شهدای آبیک به سیستم "اکوی قلب" مجهز شد

رئیس شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان آبیک گفت: بیمارستان شهدای آبیک به دستگاه "اکوی قلب" تجهیز شده و امیدواریم ارائۀ خدمات با تعرفۀ دولتی انجام شود.


بخشدار الموت غربی در مصاحبه با صبح قزوین:

مشکل تأمین آب روستای "فِشک" الموت درحال حل‌شدن است/ اختصاص ۲۰۰میلیون تومان جهت تکمیل آب‌رسانی

بخشدار الموت غربی گفت: با توافقات و رایزنی‌های صورت گرفته، مشکل آب مردم منطقه فشک حل شده است و مردم این روستا از آب بهره‌مند می‌شوند و در این راستا ۲۰۰میلیون تومان برای تکمیل پروژه اختصاص یافته است.


صبح قزوین از مشکلات اراضی وقفی گزارش می‌دهد؛

اوقافی‌بودن زمین‌های شهرستان‌های البرز در هاله‌ای از ابهام/ حکم دستگاه قضایی کشور فصل‌الخطاب تمام اما و اگرهاست

موضوع اوقافی بودن زمین‌های شهرصنعتی البرز به یک معمای پیچیده بدل شده که به نظر می‌رسد تنها با رای دادگاه می‌توان به جواب این معما رسید.


دبیر حزب موتلفه استان قزوین:

عدم صداقت با مردم بزرگترین آفت و خطای فاحش رئیس‌جمهور است/ چرا باید امروز جامعه‌ی ما رویای اجاره و خرید مسکن داشته باشد؟

دبیر حزب موتلفه استان قزوین گفت: عدم صداقت بزرگترین آفت و خطای فاحش رئیس جمهور در طول تاریخ ریاست جمهوری کشور است که یقینا به عنوان یکی از دوران‌های تلخ و سیاهی که هیچگاه نشد مردم از رئیس جمهور حرف راست بشنوند، در خاطرها خواهد ماند.


مسئول گروه جهادی "مهلا" در قزوین:

طرح "پیشکشی باران" اجرا می‌شود/ تولید عروسک‌های اربعین برای دومین سال متوالی در قزوین

مسئول گروه جهادی "مهلا" در قزوین گفت: طرح "پیشکشی باران" با هدف ترویج فرهنگ ایرانی_اسلامی و برداشتن قدمی در حرکت عظیم اربعین از سال گذشته در قزوین شکل گرفت.


یک چاپخانه‌دار قزوینی:

افزایش ۱۰۰درصدی قیمت مواداولیه صنعت چاپ را مختل کرد/ دولت به جای حمایت کارشکنی می‌کند

یک چاپخانه‌دار قزوینی با اشاره به افزایش قیمت مواد مصرفی مورد استفاده در حوزه چاپ گفت: دولت نه تنها حمایت نمی‌کند بلکه شرایط را سخت‌تر هم می‌کند


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات قزوین:

برگزاری پیاده‌روی اربعین امسال جزو احتمالات است/ احتمال اعزام محدود موکب‌ها به کربلا/ موکب‌داران قزوینی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: برگزاری مراسم اربعین در سال‌ جاری جزو احتمالات است، لذا از موکب داران درخواست داریم هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و محدودیتی برای موکب داران وجود ندارد.