پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

گزارش


کارشناس مسائل سیاسی در مصاحبه با صبح قزوین:

گره‌زدن مشکلات معیشتی به برجام، عامل بی‌ارزشی پول ملی شد/ دولت به‌واسطه بی‌تدبیری‌ها و ندانم کاری‌هایش از مردم عذرخواهی کند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: منشأ بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را باید در سیاست خارجی و داخلی نابخردانه کارگزاران فعلی در دوره دولت بی‌تدبیر سراغ گرفت که حل تمام مشکلات را به برجام گره زدند.


کارشناس اقتصادی:

تکرار مذاکره فریب جریان اصلاحات برای انتخابات آینده است/ اراده قوی در بدنه مدیریتی دولت دیده نمی‌شود

کارشناس اقتصادی گفت: تکرار مذاکره یک فریب سیاسی برای انتخابات 1400 در جریان اصلاحات است.


مسئول دفتر نماینده مردم قزوین در مجلس:

نقد منصفانه هیچ نسبتی با توهین و تمسخر ندارد/ برخورد با هتاکی و جنجال‌آفرینی در حوزه رسانه ضروریست

مسئول دفتر نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: در راستای دفاع از زحمات خبرنگارانی که پا به پای مسئولین در تمام عرصه‌ها در راستای پوشش درست اخبار رسالت خبرنگاری را به نحوه احسن انجام داده‌اند و درخواست‌های مکرر مردمی برای برخورد با فضای غبارآلود تحریف و تخریب، بر خود لازم می‌دانیم رسیدگی به تخلفات آشکار را از مراجع قضایی پیگیری کنیم.


مسئول کمیته رسانه قرارگاه جهادی طلاب قزوین:

تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی را ساماندهی کردیم/ حضور طلاب بسیجی قزوین برای مشاوره بیماران

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی قرارگاه جهادی طلاب قزوین گفت: وضعیت تغسیل و تدفین بیماران کرونایی با ورود طلاب بسیجی جهادگر به این عرصه سامان‌دهی شد؛ در این زمینه طلاب خواهر و برادر برای تغسیل اموات کرونایی به آرامستان‌ها اعزام شدند.


معاون سازمان علمی و پژوهشی سپاه استان قزوین:

۲۰ اختراع توسط نخبگان بسیجی در سال جاری ثبت شد/ سازماندهی ۳۰۰ مخترع به همت سپاه/ ساخت دستگاه ضدعفونی‌کننده توسط بسیجیان قزوینی

معاون علمی و پژوهشی سپاه استان قزوین گفت: هم اکنون حدود 300 مخترع، مبتکر و نخبه به صورت رسمی در سازمان علمی و پژوهشی استان سازماندهی شده که در قالب 12 کارگروه علمی و تخصصی فعالیت دارند.


داور و مربی بسیجی فدراسیون کاراته:

بسیج یک نیروی خودجوش مردمی است/ به رشته‌های ورزشی بانوان اهمیت کافی داده نمی‌شود

بانوی ورزشکار بسیجی گفت: به رشته‌های ورزشی بانوان اصلا اهمیت داده نمی‌شود؛ درحالی که دختران امروز، مادران فردا هستند و باید خوب آموزش ببینند تا جامعه ای شاد و پرانرژی و باانگیزه داشته باشیم.


سرپرست سازمان صمت استان اعلام کرد

افزایش ۲۱ درصدی توزیع روغن در قزوین/ خرید مازاد بر نیاز مردم مشکل‌ساز شده است

سرپرست سازمان صمت استان قزوین گفت: براساس آمار و ارقام، تقریبا روغن ۲۱ درصد بیشتر از ظرفیت سنوات و ماه‌های گذشته در استان قزوین توزیع شده است.


مدیرکل آموزش و پرورش استان در مصاحبه با صبح قزوین:

۶ هزار دانش‌آموز قزوینی به برنامۀ «شاد» دسترسی ندارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به وضعیت استفاده دانش‌آموزان از اینترنت و شبکه شاد گفت: تقریبا 88 درصد دانش‌آموزان استان به برنامۀ «شاد» دسترسی دارند و ۶ هزار دانش آموز نیز به این بستر دسترسی ندارند.


گزارش صبح قزوین از گلایه‌های اهالی ناصرآباد؛

وقتی باران، کابوسی برای شهروندان مناطق منفصل شهری می‌شود/ عضو شورای شهر قزوین: اعتبار لازم را نداریم!

باران رحمت الهی است و همه مردم از این نعمت الهی خوشحال می‌شوند؛ اما متاسفانه بارش باران برای مردم ناصرآباد مانند کابوسی است که چند ماه باید با آن همراه شوند.


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان:

۲۵۰ روستای قزوین به اینترنت دسترسی ندارد/ اتصال ۱۰ روستای قزوین به شبکه اینترنت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: طی هفته گذشته ۱۰روستا در مناطق مختلف استان شامل طارم، الموت، شهرستان آوج و آبیک به شبکه اینترنت متصل شدند.


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان:

۱۲پروژه تحقیقاتی بسیج قزوین به وزراتخانه ارسال شد/ حضور تیم‌های ۱۵نفره پزشکی در طرح مقابله با کرونا

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قزوین گفت: دستاوردهای پژوهشی و علمی بسیاری داشتیم از جمله اینکه 12 طرح علمی از اختراعات و اکتشافات نخبگان جامعه پزشکی استان قزوین به وزارت بهداشت، دانشگاه بقیه الله و سازمان بسیج جامعه کشور ارسال شده است.


رصد صبح قزوین بر بازار کالاهای اساسی؛

موج‌سواری قیمت‌ها در بازار قزوین/ مرغ و گوشت خیال ارزان شدن ندارد!+لیست قیمت‌ها

با توجه به اینکه فروشندگان موظفند نرخ اجناس را در معرض دید مردم قرار دهند ولی متاسفانه برخی از فروشندگان به علت موج سواری بر نوسانات قیمت از این کار امتناع می‌کنند تا هر زمان که دوست داشتند بتوانند قیمت اجناس را به دلخواه خود تغییر دهند.