آخرین اخبار استان قزوین

گزارش؛

پشت‌پرده حضور گروه اُپرای سوئیسی در تهران چیست؟

هیچ توریستی در کشور سوئیس نمی‌تواند کنسرت کلاسیک برود که قیمت آن کمتر از 88 دلار باشد و اجراهای مثل گروه داکاپو با نوازنده‌های فراوان و همخوان‌های بسیار، کمتر از 333 دلار نیست.


کارشناس مرکز تخصصی مهدویت قم درمصاحبه با صبح قزوین:

بزرگ‌ترین معروف امروز امام زمان(عج) و دولت به‌حق ایشان است/ با تحقق شعار "رونق تولید" می‌توان در مسیر ظهور گام برداشت

کارشناس مرکز تخصصی مهدویت استان قم گفت: تولید علم و اندیشه در شرایط کنونی می‌تواند مؤثر باشد و منتظران می‌توانند با تولید اندیشه، نظر و اختراع و تحقق شعار سال در مسیر ظهور گام بردارند.


برنامه‌های صدا و سیمای مرکز قزوین به مناسبت نیمه شعبان

سیمای مرکز قزوین با پخش ویژه برنامه نیمه شعبان با عنوان «نور باران» و رادیو قزوین با برنامه‌های «تا آسمان» و «طلوع امید» به استقبال نیمه شعبان می‌روند.


مسابقه دلنوشته در رثای سپاه در قزوین برگزار می‌شود

در راستای حمایت مردمی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پاسخ به توهین دشمنان مسابقه دلنوشته در رثای سپاه پاسداران در قزوین برگزار می‌شود.


#اللهم_عجل_لولیک_الفرج ؛

در آستانه نیمه شعبان کاربران از چشم انتظاریشان برای ظهور نوشتند+تصاویر

کاربران فضای مجازی، در آستان نیمه شعبان با هشتگ #اللهم_عجل_لولیک_الفرج از چشم انتظاریشان برای ظهور امام زمان(عج) نوشتند.


کارشناس مسائل دینی:

بیانیه "گام دوم انقلاب" نه‌تنها جوان انقلابی بلکه غیرانقلابی‌ها را به تأمل وامی‌دارد/ نباید با آرمان‌های انقلاب معامله شود

کارشناس مسائل دینی گفت: متن بیانیه‌ گام دوم انقلاب به‌گونه ای تنظیم شده‌ که نه تنها جوان انقلابی بلکه جوانان غیرانقلابی را هم به تأمل وامی‌دارد و آنها را به سمت انقلاب سوق می‌دهد.


به همت هیئت خادمان مهدی(عج) قزوین؛

مراسم احیای نیمه شعبان در مسجد ولایت برگزار می‌شود

مراسم احیای شب نیمه شعبان به همت هیئت خادمان مهدی(عج) قزوین در مسجد ولایت برگزار می‌شود.


فرزند شهید مدافع حرم "محمدرضایی" درمصاحبه با صبح قزوین:

من می‌گویم چهار سال و شما بخوانید یک عمر/ با تمام وجودمان «انتظار» را درک کردیم

فرزند شهید مدافع حرم "حمید محمدرضایی" با اشاره به روزهای سخت دلتنگی و بی‌خبری که در فراق پدرش گذشت؛ گفت: من می‌گویم چهار سال و شما بخوانید یک عمر؛ چراکه بیان و توصیف هر لحظه از انتظار مطالب بی‌شماری را می‌طلبد، فقط این را می‌گویم که با تمام وجودمان واژه انتظار را لمس کردیم.


مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان:

طرح «هر مسجد یک خانه» در قزوین اجرا می‌شود

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گفت: مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: در راستای کمک رسانی به سیل زدگان کشورمان و تحقق جهاد همبستگی طرح «هر مسجد یک منزل مسکونی» در استان قزوین اجرایی می‌شود.


مسئول بسیج رسانه استان:

اصحاب رسانه قزوین به پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان می‌پیوندند

مسئول بسیج رسانه استان گفت: پویش مردمی «کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل‌زدگان» در قالب گروه جهادی شهدای رسانه آغاز شده و در کنار سایر هموطنان به جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و تهیۀ مایحتاج سیل‌زدگان کرده است.


دومین جشنواره ملی عکس "دارالسلطنه قزوین" برگزار می‌شود

دومین دوره جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی ایران اردیبهشت ماه سال جاری در این شهر تاریخی و با محوریت مسیر گردشگری تاریخی- فرهنگی برگزار می‌شود.


نویسنده و پژوهشگر قزوینی:

تعدادی از آثار چاپ شده در حوزه کودک، کپی‌کاری و سرقت ادبی است / برخی والدین، کودکان را به سلبریتی اینستاگرام تبدیل کرده‌اند

نویسنده و پژوهشگر قزوینی گفت: متاسفانه برخی آثار چاپ شده در حوزه کودک به لحاظ محتوا، کپی شده از آثار دیگر است و سرقت ادبی در آن رخ داده و یا اینکه دقت لازم در بحث محتوا صورت نگرفته است؛ در بحث تصویرسازی نیز، کپی انیمیشن‌های خارجی بوده و سطح پایینی دارد.