آخرین اخبار استان قزوین

مراسم رونمایی از «تابستان سیاه» برگزار شد؛

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج: ورود بسیج به فضای مجازی موازنه قدرت را به نفع انقلاب تغییر داد/ امام جماعت مسجد ابوذر: رهبری بارها گفته‌اند که مسجد ابوذر مسجد خودمان است

مراسم رونمایی از سه بازی «سایه‌روشن» با عنوان تابستان سیاه با حضور جمعی از اصحاب رسانه و رئیس سازمان فضای مجازی بسیج برگزار شد.


رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در مصاحبه با صبح قزوین:

برنامه‌های آیت‌الله رئیسی در رسیدگی به مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است/ دیدارهای مردمی قوه قضائیه رضایت عمومی را افزایش می‌دهد

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: خوشبختانه آیت‌الله رئیسی قدم‌های خوبی در زمینه شفافیت و همچنین برپایی جدی دادگاه‌های مفاسد اقتصادی برداشته‌ است که حتما در مدت زمان کوتاهی مردم عزیز برکات آن را درک و لمس خواهند کرد.


مالک قبلی خودرو سارق از آب درآمد

فرمانده انتظامي شهرستان "البرز" از کشف خودروی مسروقه و دستگیر 2 نفر سارق خودرو توسط ماموران پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد.


فرمانده انتظامی استان خبرداد:

کشف بیش از ۵۰تن خوراک دام قاچاق در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف بیش از 50 تن خوراک دام خارج از شبکه توزیع و قاچاق در قزوین خبرداد.


پاکسازی بدن، کبد و کلیه‌های خود را به این "نوشیدنی ساده خانگی" بسپارید

این "نوشیدنی ساده خانگی" برای پاکسازی کل بدن از مواد زائد استفاده می‌شود و نوشیدنی‌‌ای محسوب می‌شود که هم غذا و هم دواست و کلیه‌ها را پاکسازی می‌کند, سُده‌ها و گرفتگی‌های کبد را نیز برطرف می‌کند.


درخشش شبکه قزوین در بین مراکز ۳۳گانه کشور

ویژه برنامه افطار صدا و سیمای مرکز قزوین با عنوان «قرار آسمانی» در ارزیابی‌های رسانه ملی حائز رتبه اول شد.


در استان قزوین؛

بیش از ۶میلیاردتومان صدقه از حوزه کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: صدقه سال 97 مردم قزوین با بیش از شش میلیارد و 200 میلیون تومان بیش از 10 درصد از کمک‌های مردمی را شامل شده است.


رسیدگی به بیش از ۱۰۰۰ پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی قزوین

طی یک سال گذشته به بیش از هزار پرونده تخلف در سازمان تعزیرات حکومتی استان قزوین رسیدگی شد.


رئیس کل دادگستری استان:

افزایش ۱۲درصدی پرونده‌ها زیبنده قزوین نیست/ در مسیر مبارزه با فساد از هیچ‌کس واهمه نداریم

رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان برخورد با مدیران متخلف و مفاسد اقتصادی را با جدیت آغاز کرده و از سال گذشته ده ها پرونده در استان تشکیل شده است و مدیران باید پاسخگوی تخلفات، جرائم و دست اندازی های خود به بیت المال و حقوق مردم باشند.


مرگ تازه عروس هنگام رنگ کردن مو در آرایشگاه!

چند روز قبل این تازه عروس 32 ساله برای شرکت در مراسم عروسی خواهر شوهرش تصمیم گرفت رنگ موهایش را تغییر دهد به همین خاطر به یکی از آرایشگاه‌های شمال تهران رفت.


تفاوت پوشش متهمان زن در دادگاه پس از مخالفت رئیس قوه قضائیه+ تصویر

تصاویر منتشر شده از سومین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکت متهمان کیمیاخودرو شاهدی بر تغییر پوشش متهمان زن در دادگاه پس از مخالفت رئیس قوه قضائیه است.


خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی در تیر ماه

بعد از یک خورشید گرفتگی که از آسمان ایران قابل مشاهده نیست، ماه گرفتگی در بامداد ۲۶ تیرماه رخ خواهد داد که در سراسر ایران قابل رؤیت است.