آخرین اخبار استان قزوین

ترامپ داداش کوچیکه منم خیلی اذیتم میکنه، بیا اونم تحریم کن +تصاویر

کاربران فضای‌مجازی با هشتگ #تحریم_کودکانه، تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را به سخره گرفتند.


عکس/ نکته عجیب جلسه پمپئو با پادشاه عربستان!

وجود مایع ضد عفونی دست بر روی میز جلسه پمپئو با پادشاه عربستان موجب تعجب رسانه ها و استهزای حکام سعودی شد.


چالش و درگیری؛ چاشنی دولت روحانی

امروز یعنی در ایام پایانی سال ششم دولت حسن روحانی، چالش و درگیری میان اعضای دولت از برندهای غیرقابل انکار کابینه یازدهم و دوازدهم شده است. وزرا یکی‌یکی و اغلب به‌دلیل درگیری با رئیس‌جمهور یا همکارانش در کابینه کنار کشیده‌اند.


حسینیه امام خمینی(ره) تحریم‌ شکن است نه تحریم پذیر

فقط تلخ است که هرزه‌ها نام یوسف ما ببرند.

تجربه سی ساله همه اتاق فکرهای آمریکایی شکست و احساس زبونی درباره رهبر ایران بوده و چه دلیلی بالاتر از اینکه وقتی دانشمندان خبیث سیاسی در آمریکا این شکست را قبول دارند، به اظهارات و اقدامات فرد احمقی همچون ترامپ توجه باید کرد!


پهپاد انتقام‌جوی آمریکا بر فراز تهران!

تنها چند روز پس از هدف قرار گرفتن پهپاد فوق پیشرفته آمریکا توسط پدافند هوایی کشورمان، روزنامه همشهری، ارگان شهرداری تهران، در شماره دوشنبه گذشته خود طی گزارشی مدعی «گرسنگی و کم‌غذایی مردم ایران» شد.


پشت پرده اختلافات جهانگیری و روحانی چیست؟

چند روز پیش بود که خبری مبنی بر اختلاف نظر شدید میان جهانگیری و روحانی در جلسه‌ روز شنبه یکم تیرماه خبر داغ رسانه‌ها و فضای مجازی شد.


نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس مطرح کرد

اجرای طرح «شفافیت اموال مسئولان» از اقدامات مثبت قوه‌قضائیه/ عملکرد آیت‌الله رئیسی به صورت میدانی و به‌دور از شعارزدگی است

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس گفت: موضوع طرح شفافیت و اعلام دارایی‌ها و اموال مسئولین که طی روزهای اخیر از سوی دستگاه قضایی ابلاغ شد، طرح‌های بسیار خوبی است و در جامعه اعتمادسازی می‌کند که صراحتا هم باید اجرا شود.


لاریجانی اعلام کرد:

درباره نامه مجلس به رهبر انقلاب

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای استفاده از ظرفیت صندوق برای صدور مجوز در راستای توسعه پالایشگاه ها به رهبری طی نامه ای پیشنهاد داده ایم که هنوز پاسخ نداده اند زمانی که پاسخ ایشان را دریافت کنیم در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.


محرمانه ترین اخبار از یک جلسه تاریخی مقامات ارشد سیاسی و نظامی آمریکا/

در آخرین دقایق تصمیم درباره پاسخ نظامی به ایران در کاخ سفید چه گذشت؟!

اخبار و واقعیات محرمانه ترین جلسات رئیس جمهور آمریکا با مقامات نظامی و سیاسی این کشور چه بوده است؟


کدام چشم ایرانی «غول جاسوسی آمریکا» را کشف کرد؟+تصاویر

گلوبال هاوک مجهز به AN/ALR-۹۰ به عنوان هشدار دهنده راداری، AN/AVR-۳ به عنوان هشدار دهنده لیزری، زیر سیستم AN/APR-۴۹ می‌باشد.


یادداشت؛

بازی فیک جنگ

آمریکا مدت‌هاست بخوبی می‌داند چیزی به نام حمله محدود به ایران وجود ندارد؛ یا حمله‌ای انجام نمی‌شود یا اگر شد این حمله به یک جنگ بزرگ منطقه‌ای تبدیل خواهد شد.


اظهارات عجیب رئیس جمهور آمریکا

تشکر ترامپ از نیروهای هوافضای سپاه

ترامپ با اشاره به اینکه در حال رفتن به کمپ‌دیوید برای انجام رایزنی‌های بیشتر درباره ایران است، گفت: اقدام نظامی علیه ایران همچنان گزینه‌ای است که وجود دارد.