- صبح قزوین - http://sobheqazvin.ir -

 تاریخ انتشار :11/18/2017 12:00:00 AM    کد خبرنگار :100   print

با وقوع حادثه در بلوار آیت الله خامنه ای؛

اطلاعیه پلیس درخصوی حادثه تیراندازی در قزوین

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از تیر اندازی در بلوار آیت الله خامنه ای خبر داد.سرهنگ حمید محبعلی در گفت‌وگو با خبرنگار  اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در ساعت ۱۲:۳۰ امروز پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر مشاهده یک دستگاه خودروی سرقتی"کاپرا" در شهرستان الوند بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: با حضور ماموران و اجرای طرح مهار ، خودرو شناسایی و دستور ایست صادر که راننده خودرو با مشاهده ماموران با تغییر مسیر به سمت بلوار آیت الله خامنه ای شهرستان قزوین گریخت.

معاون عملیات استان افزود: سارق خودرو در ادامه تعقیب و گریز و تیر اندازی پلیس شهرستان البرز، مقابل پلیس شهرستان قزوین قرار گرفته و با دور زدن و تغییر مسیر مجدد به صورت خلاف جهت متواری و پس از برخورد با خودروی پلیس شهرستان البرز متوقف شد که در ادامه، سارق از غفلت راننده خودروی دیگری سوء استفاده کرده و با آن خودرو از محل متواری شد.

این مسئول با اشاره به رها کردن خودروی مورد نظر در جاده منتهی به بیدستان توسط سارق، خاطر نشان کرد: مقادیری کالای قاچاق در خودروی توقیفی کشف که موضوع در دست بررسی پلیس قرار دارد.

محبعلی تصریح کرد: با تدابیر ویژه پلیس قزوین تلاش برای دستگیری سارق متواری ادامه دارد.
انتهای پیام/2002