- صبح قزوین - http://sobheqazvin.ir -

 تاریخ انتشار :11/14/2017 12:00:00 AM    کد خبرنگار :100   print

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین خبرداد:

اعلام آمادگی گروه‌های جهادی جهت کمک به مناطق زلزله‌زده

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: با توجه به خسارت و مشکلات ناشی از زمین لرزه در غرب کشور، آماده ارائه خدمت و کمک به مردم رنج دیده توسط گروه‌های جهادی شهرستان قزوین، هستیم.مهدی صادق پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به وقوع زلزله 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه اظهار کرد: با زلزله نسبتا شدیدی که در منطقه وسیعی از غرب کشور رخ داد تعدادی از هموطنان عزیزمان در مناطق غربی کشور کشته و مجروح شدند.

وی خاطرنشان کرد: این ضایعه تأسف بار را به مردم ایران به ویژه هموطنان استان کرمانشاه تسلیت عرض کرده و سلامتی و صبر جزیل برای بازماندگان این سانحه را از خداوند منّان مسئلت می‌کنم و آرزوی سلامت و بهبودی برای آسیب‌‌دیدگان دارم.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: امیدواریم با همت و تلاش نیروهای امدادی زندگی برای مردم مناطق آسیب دیده به شرایط عادی بازگردد.

وی با اعلام آمادگی کامل در راستای کمک و امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده تصریح کرد: با توجه به خسارت و مشکلات ناشی از زمین لرزه در غرب کشور، آماده ارائه خدمت و کمک به مردم رنج دیده توسط گروه‌های جهادی شهرستان قزوین، هستیم و ‌هر لحظه اعلام نیاز کنند گروه‌های جهادی این ناحیه با آمادگی کامل در خدمت تمام عزیزان زلزله زده خواهد بود.
انتهای پیام/2002