- صبح قزوین - http://sobheqazvin.ir -

 تاریخ انتشار :11/13/2017 12:00:00 AM    کد خبرنگار :100   print

مديرعامل هلال احمر استان:

٦٥ نيروى عملياتي قزوین به كرمانشاه اعزام شدند

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قزوين از اعزام ٦٥ نيروى عملياتي در قالب ١٤ تيم تخصصي و ١٧ دستگاه تجهيزات و آمبولانس به كرمانشاه خبر داد.حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۱۸ شب گذشته(یکشنبه) در پی وقوع زلزله به قدرت ۷.۲ ریشتر به مرکزیت سلیمانیه عراق بلافاصله جلسه اضطراری با حضور برخی مسئولان شهری تشکیل شد.

وی افزد: تمامی شعب و دفاتر نمایندگی تابعه جمعیت هلال احمر استان در قالب ۲۱۰ نفر نیروی تخصصی - عملیاتی امداد و نجات به همراه تجهیزات انفرادی و گروهی و ۷۰ دستگاه خودروی عملیاتی فراخوان شده و جهت اعزام به مناطق آسیب دیده غرب کشور در شعاع زلزله به حالت آماده باش کامل قرار گرفته اند.

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قزوين از اعزام ٦٥ نيروى عملياتي در قالب ١٤ تيم تخصصي و ١٧ دستگاه تجهيزات و آمبولانس به كرمانشاه خبر داد.

وی اذعان کرد: تعداد ۶۵ نفر نیروی عملیاتی در قالب ۱۴ تیم تخصصی شامل یک تیم ارزیاب، ۶ تیم اسکان، یک تیم آنست، یک تیم واکنش سریع و ۶ تیم آوار برداری به همراه ۱۷ خودروی آمبولانس، سِت نجات و خودروهای کمکدار با تجهیزات انفرادی و گروهی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شدند.
انتهای پیام/2002