- صبح قزوین - http://sobheqazvin.ir -

 تاریخ انتشار :11/12/2017 12:00:00 AM    کد خبرنگار :100   print

فرمانده انتظامی استان قزوین خبرداد:

کشف بیش از 500کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس قزوین و کرمان

فرمانده انتظامی استان قزوین از كشف 527 کیلو و 500 گرم ترياك در عملیات مشترک پليس قزوین و کرمان خبر داد.سردار مهدی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از استان سیستان و بلوچستان به استان های مرکزی بوسیله یک دستگاه کامیونت مطلع و موضوع را به صورت ویژه را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران اداره عملیات ویژه بلافاصله موضوع را با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان هماهنگ و دو اكيپ از مامورين اداره عمليات ويژه پليس مواد مخدر آن استان با هدایت اداره عملیات ویژه قزوین جهت شناسایی و توقیف خودرو به محور های مواصلاتی اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با کنترل محورهای مواصلاتی توسط ماموران اداره عمليات ويژه پليس مواد مخدر کرمان، کامیونت مود نظر در شهرستان جیرفت شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: پس از متوقف ساختن خودرو بلافاصله راننده دستگیر و در بازرسی از کامیونت از قسمت کف مقدار 527 كيلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع ترياك که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد.

محمودی در پایان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/2002